• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THOMASMORTA: Dokonce je to ten samý jeřáb:) NANTHEI
    KEJML
    KEJML --- ---
    THOMASMORTA: Já teda ostatní modely znám jen z internetu, ale tady mi přijde chytrá ta převodovka. Jen zapnu motor a pak ovládacíma páčkama nejen vybírám funkce, ale volím i jejich směr. Přitom můžou běžet dvě současně a, myslím, pokud něco nepřehlížím, že při přidání dalších dvou pák i všechny čtyři zároveň (pokud by to utáhl motor).
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KEJML: Acros modrý jeřáb docela zastínil, ale já ten model miluji! Kromě toho, že je to skvělý zdroj modrých součástkek, tak prostě miluji jeřáby a velké stroje:-) A mimochodem, myslím, že Sihaja tu kdysi postovala, že jeřáb má perfektní měřítko pro minidolly z Friends a Emma je skvělá jeřábnice:-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    Všichni tu fotí Arocse, Volva, Mark II jeřáby, ale fotku 42042 jsem tu nezaznamenal, čím to? :) Tímto i děkuji Axthebovi za zapůjčení, i když na rozkládání se úplně netěším


    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KAERO: nejdřív přece dělali jenom základní kostičky 2x4, tak nebylo potřeba třídit, jen se to přehazovalo lopatama... ^.^
    BATY
    BATY --- ---
    John Deere 9560R + Vaderstad RDA 800C in LEGO version by eric trax (SBrick)
    https://www.youtube.com/watch?v=IQPUXix2Ifc
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: batmana jsem jeste nevidel. no dobra, zustanu s otevrenou mysli a zkusim to prijmout :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: Jednak už v LEGO BATMAN MOVIE byla voda a kouř non-lego, jednak to bude asi záměr - všimni si, že třeba písek je v měřítku odpovídajícím tomu, že dítě si hraje s legem na pískovišti.
    Jestli ses koukal na trailer, kde se objeví Mňaudra, tak LEGO NINJAGO MOVIE bude zjevně víc postavené na modelování dětské hry, kdy zapojují i jiné předměty z reálného světa, než jenom lego.
    KAERO
    KAERO --- ---
    koukam na trailery na novy lego ninjago film, a jsem zklaman. voda, trava, skaly nejsou udelane z lego kosticek! nevim jestli to je nejaka ulitba lidem mimo lego svet, ale je to hnus, velebnosti. viz treba tenhle plakat, bambus je proste normalni bambus:
    OLA44
    OLA44 --- ---
    KAERO: Dobra otazka, bylo nejdriv vejce nebo slepice?
    KAERO
    KAERO --- ---
    OLA44: jako myslis ze cela lego tovarna je z lega? hm, jak ale postavili tu prvni lego tovarnu?
    OLA44
    OLA44 --- ---
    MAGUMI: na to maji lego masinky ;)
    BrickIt - Dynaway Sorting Plant
    https://www.youtube.com/watch?v=Bet_QDWNFCY
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Jak se vlastně třídí kostičky v továrně? To musí být docela složitá věc, roztřídit to všechno do správných pytlíčků ve správném počtu, aby z toho vyšel potřebný set.
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: no to je jasne. tridici hardware a software na kosticky lega. tim se kruh uzavira a je jasne, proc sef rozdava zamestnancum sberatelske sety lega!
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: Přemýšlím, jestli to je překlep, nebo opravdu děláš do třídících algoritmů:-)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: tak presne :)) sortware :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: SW = star wars? :-)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    KAERO: tak sef je rakusak :)) a jinak delam v takove nemecke SW spolecnosti :))
    KAERO
    KAERO --- ---
    ONDRASEEEK: u sefa? a muzu se zeptat kde pracujes a jestli bere nove zamestnance? takovy sef by se mi taky libil! :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    KAERO: hele auta celkem jedu, ale byl jsem u sefa na navsteve a on tohle vytahnul ze sklepa s tim,ze si to mam vzit :))
    KAERO
    KAERO --- ---
    ONDRASEEEK: ty technicy z te doby jsou divne. nejdivnejsi jsou ty zakrivene panely s pultrubkama. ale na dily dobre :)

    sbiras sety aut ze jsi dostal tohle?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK: no chapu, je to set za minusek :))

    jinak tedy 1999, Super Street Sensation



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam