• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KAERO: AHoj, jezdi to desne rychle, klidne i smykem. Naopak mam problem stejny jako u bagru, ze pasy prokluzuji na podlaze.

    Nevite nekdo, daji se samostatne koupit ty oranzove gumove spuntiky, ktere jsou u Lego Boost pasu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    trochu jsem doma stavěl
    lego auto sestrih1
    http://www.youtube.com/watch?v=vTeb0QLaPHo
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KAERO: dnes jsem to objednal, zkusim
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Tak k tomuhle bych chtel navod... :-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: Já občas něco na závodech máznul (silikon), ale pak když se na to nachytal bordýlek, tak to bylo skoro vždy spíš k horšímu. než nenamazaný...
    KAERO
    KAERO --- ---
    Mate nekdo Lego 42069 extreme adventure (auto s pasy misto kol)? Ted jsem to dostavel ze soucastek jinych technicu a prekvapilo me ze to auto klade docela velky odpor pri jezdeni po podlaze. Moc nefunguje ze bych jednou rukou tlacil a zaroven ridil pres rizeni na kapote. Spis musim jednou rukou tlacit a druhou ridit. To docela snizuje hratelnost pro deti. A premyslim jestli to neni tim ze uz mam pasy docela ojete (mam je z 42065 Tracked racer a dokoupene).

    Pripadne zkouseli jste nekdo soucastky lego technic promazat? Mam nejake silikonove mazadlo na plasty, ale zas nechci riskovat ze to nebude uplne vhodne a aby se mi soucastky po 20 letech rozpadly (kdyz uz ted mam nejake 20+ let ;) )
    KAERO
    KAERO --- ---
    CROSS: tak zadny lego power functions motor neshori, kdyz je nasilne zastavis (osobne vyzkouseno), i kdyz jim to zahrivani asi dobre nedela. ale spojka je dobra aby se nenamahaly soucastky.
    KOUSICEK
    KOUSICEK --- ---
    CROSS:
    HADIAK:
    VACA: chápu. Děkuju:-)
    VACA
    VACA --- ---
    Jj prokluzova spojka, ten moment se da zvetsit vrstvenim vrcero spojek k sobe..
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOUSICEK: nevim, jak se to jmenuje technicky, ale smyslem je, že to má určitý omezený prokluz, takže to dáš za motor, aby neshořel, když se poháněná část zastaví (např. když poháníš aktuátor nebo třeba ovládání otáčení předních kol a podobně).
    KOUSICEK
    KOUSICEK --- ---
    Otázka začátečníka: co je tohle? Ze sady 8293 Technic Motor.

    KAERO
    KAERO --- ---
    LEGO CAT 434E - extended version movie
    https://www.youtube.com/watch?v=JYFTf3rx4xg
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    program na dnešní večer:

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Neměl byste někdo zájem o Lego Boost, nové, nerozbalené za 3900,- ?
    TETREV
    TETREV --- ---
    KANAREK1: pravda, máš to víc real, míň pohádka :)
    KAERO: to záleží, já mam deštivý jaro za oknem :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KANAREK1: venku je bilo... :P
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    TETREV: vidíš jak je venku? Udělal jsem to podle reality :D Bílý podklad by byl hezký, ale já jsem rád, že to vůbec vše poskládám. Na další už není energie. Navíc i takto to hlavně vynikne večer, když se rozsvítí vánoční světýlka.
    TETREV
    TETREV --- ---
    KANAREK1: hezká sbírka, jen škoda že jsi to celý nepodložil třeba bílym papírem, myslim že by to získalo atmosféru :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KANAREK1: jo aha sorry. to asi zkus prohledat ebay
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam