• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    BLACKHEAD: je to tmavší zelená. Stejná jako u těch domečků. Ale pravděpodobně se toho zkrátka moc nedochovalo.

    Jinak už se mi stavebnice rýsují. Odtahové auto je kompletní, vesmírné vozítko také, malá stíhačka také. U ostatního schází maličkosti a u domečků důležitější maličkosti :)

    A pro rekapitulaci jsou to tyto sety: 75003, 75004, 8205, 10159, 6592, 6388, 6506, 6341, 6580, 6543, 6570, 6659




    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KANAREK1: Part #3857, mozna set #6370: https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=6370-1#T=S&O={%22iconly%22:0}

    Ale dost zalezi na barve, je to tmavsi zelena, nebo vic jasny odstin?
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    a poslední pro dobrodruhy. Na té desce 18x32 bylo něco takovéhoto půdorysu. Jak jsou kolečka, tak tam bylo něco válcovitého. Hádám, že budova a v ní stolek a dvě židle.

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Tak možná - mohlo by to být z části z setu 525.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Tak jsem ještě dal dohromady to autíčko s kameramanem, ale s tím zbytkem jsem v koncích.
    Jinak jsem dnes v hrabárně našel pár scházejících dílků a věřím, že ve středu v klidu najdu skoro všechny zbývající. Je to opravdu legrace :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ECHELON: to jsem se taky divil. moje stare lego, 30 let, myslel jsem ze se to bude rozpadat a nic. jediny problem co jsem nasel bylo gumove kolo namackle na baseplate. a ten cudlik o ktere se guma opirala vypada jako roztekly. coz si vysvetluju tim ze plasticizer z 'gumy' difundoval do plastu cudliku a tlakem se zmacknul.
    ECHELON
    ECHELON --- ---
    Bílé kostky jsou trochu zažloutlé a na některých je lepidlo. Jako malý jsem si to bral do vany a stavěl tam potrubí. Je to lepidlo na vodní bázi, jde to umýt. Zajímavý je, že ten plast z lega vůbec nedegraduje, ostatní hračky zdaleka tak dobře nedopadly.
    ECHELON
    ECHELON --- ---
    V té červené krabici je sesypaný všechen můj Technic. Pár návodů se zachovalo a ten vysokozdvižný vozík jsem si postavil:

    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Nojo, al kde vzit typy na ty pudy a jak se tam pak dostat :D
    GREW
    GREW --- ---
    KANAREK1: kolecka, bile podbehy a cerna strecha by mohl bejt set 6659-1
    GREW
    GREW --- ---
    KANAREK1: Kdyby ten baseplate byl sedivej, tak bych tipnul todle https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=6350-1#T=I
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    A nejake auto. Je tam predni sklo a zadni cerne okno s odklapeci strechou, ale nenasel jsem zatim auto s cernou strechou.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    GREW: toto je zbytek. Rikam si ze mala zelena deska, velky bily panel a destnicek by mohli patrit k sobe, ale mozna je to jen prani. Libilo by se mi mit neco jako tu malou pizerii :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    tak me napada, ze ruzne po pudach musi byt poschovavano tuny historickeho lega. z toho mam takove myslenky na ruzna archeologicka dobrodruzstvi ve stylu indiana jonese :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECHELON: tu Space Police sadu jsem vždycky chtěl k mý raketě 6984
    ECHELON
    ECHELON --- ---
    Tohle jsem po dvaceti pěti letech vyhrabal u rodičů na půdě:
    GREW
    GREW --- ---
    KANAREK1: :D pak este hod fotku, jaky kosticky este zbyly
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    GREW: nedalo mi to. Je tam celý, jen kolečka jsou pryč a klasicky figurka.
    GREW
    GREW --- ---
    KANAREK1: Jeste na todle si zapomnel, to tam urcite je 6453 (zlutej satelit, modry plexisklo s nalepkou raketoplanu)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KANAREK1: ty domecky jsou moc pekna klasika
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    GREW:


    Určitě ti pak napíšu. Z toho velkého domečku mám největší radost. To je přesně to co bych chtěl jako dítě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam