• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: mno a jeste jsme zjistili zajimavou vyhodu: kdyz se tomu sundaji kridla, tak to funguje jako kaca po zemi, pripadne jako horizontalni zdivocela strela. takze se s tim da hrat i v byte. no a na cestu ven nasadit kridla a litame...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TOOMIX: mladej (bude mu 1.5) z počátku taky rozebíral ale teď už jezdí a občas zkouší nějakou interakci ze vlaku něco náloží. Dost pomohlo spojovat koleje duplo kostkama nejsou pak tak snadno rozebíratelný a měl jsem čas udělat i nějaký stavby okolo tak bořil ty
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EMMET: to nevim, ale ma to bluetooth a da se to ovladat z mobilni aplikace, takze asi nebude tezky odposlouchat ten protokol a neco s tim udelat ;)
    EMMET
    EMMET --- ---
    TOOMIX: To není až tak neobvyklé - spolužák z vysoké taky říkal, že jeho syn ve dvou letech spíš bořil. Pro malé děti je to cesta, kterou poznávají, jak svět funguje. Okolo tří let už by měli být víc angažovaní ve stavění.

    Jinak - dá se ten parní vláček programovat pomocí coding express aplikace? (ačkoli je zatím asi přístupná jen na iOS) Já jsem hrozně zvědavý, jakou sadu na učení algoritmizace pro předškolní věk vymysleli...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NOIK: já koupil dceři (necelé 2 roky) Parní vlak (Duplo 10874) a zatím mi to včera rozebírala pod rukama. Uvidíme časem...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: mno tak kdyz zatahne sestilety syn, tak to uleti tak 4 metry, kdyz zatahne ctyrlety syn, tak to uleti 2 metry, kdyz zatahnu ja tak dam 10-15 metru. drzak je dobry, fakt se za to da skubnout a nic se nerozpadne. je to opravdu spis pro starsi, aby meli silu.
    NOIK
    NOIK --- ---
    FREELA: takovej normální ovladač, neměl jsem v ruce žádnej starší legovej, tak nemůžu adekvátně posoudit
    FREELA
    FREELA --- ---
    NOIK: jakej je ten novej ovladac?
    BATY
    BATY --- ---
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Muj sedmiletej synek dostal dulni rypadlo a ctyrleta dcerka velky lego classic
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Tak dej vědět, jak to funguje. My máme akorát ty točící...
    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: Haha, to se nedivim. Ráno bude mít otlačený kostky na obličeji :))
    NOIK
    NOIK --- ---
    synátor dostal nákladní vlak 60198, v tranzu na tom maká dvě hodiny a nechce jít spát:)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: nasi kluci zas dostali tohle:

    zitra pujdeme ven zkusit jak moc to bude litat. akorat sestileti to jeste nedokazou roztocit dost silne :| nojo je tam psane ze to je az od osmi.
    BATY
    BATY --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PETJU: koukal jsem na něj dneska, netušil jsem, že je na Chodově... krásná stavba :)
    EMMET
    EMMET --- ---
    BATY: Creator pug je skvělej, ale nepatří do té albertí kolekce. Je to jeden z polybagů, které jdou do supermarketů obecně, takže byl celé léto v Tescu.
    BATY
    BATY --- ---
    U nás v Albertu taky momentálně nemají Batmana, ale mají ninjago 30531, to do teď nebylo. A ještě Creator pejska, z toho jdou postavit 3 věci.
    GREW
    GREW --- ---
    Diky vsem za typy, uz sem sehnal :) (na skalce je vymetenej)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam