• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    prvni sesit z sesti hotov.. supr staveni. Prevody jdou hezky..



    BATY
    BATY --- ---
    EMMET
    EMMET --- ---
    ROENICK: Díky!
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    EMMET: o dva prispevky niz :)
    EMMET
    EMMET --- ---
    ROENICK: Kde je popis toho modelu? Vypadá to zajímavě.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    typičooo

    This model drives all 6 axles (12 wheels) via a pair of XL motors



    a skutečnej

    KAERO
    KAERO --- ---
    Bricklink dela vlastni "lego ideas" - vybralo se par projektu, ktere se ted predobjednavaji a pak bricklink zabali nove kosticky a posle. vybrane navrhy jsou tady:
    Crowdfunding [BrickLink]
    https://www.bricklink.com/v3/crowdproject/main.page?utm_content=subnav
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: jooo, na tomhle mam pocit pracovalo nekolik lidi z eurobricks dohromady, akorat jsem vzdycky videl jen rendery. na fotce vypada skvele.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: nepostavil, nepsal bych "lol" :) ja nemam hotovej ani stock 42009, mam podvozek :)

    jo bude to nejaka velka slozenina, viz

    LEGO MOC-5509 Grove GMK6400 Mobile Crane MK III (Technic 2015) | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-5509/motomatt/grove-gmk6400-mobile-crane-mk-iii/#photos

    [MOC REVIEW] Grove GMK6400 Mobile Crane - LEGO Technic and Model Team - Eurobricks Forums
    https://www.eurobricks.com/...m/index.php?/forums/topic/99748-moc-review-grove-gmk6400-mobile-crane/

    luxusni



    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: to sis postavil? to se sklada tak ze tri velkych technicu ne?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    lol

    BATY
    BATY --- ---
    Tak máme od včera s dětma Lego Movie II za sebou :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KEJML: BUU ja myslel, ze budu mit dalsi velkej darek pro synka, ale to mu radsi koupim mindstorms
    KEJML
    KEJML --- ---
    ROENICK: Když máš na 42009, tak máš i na Sbrick ;)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: tak sbrick je furt drahej jak prase zejo..uvazuju o nem k tomu 42009 ale je to drahy
    KAERO
    KAERO --- ---
    stejne mam pocit ze lego tak nejak jen jede v zavesu komunity:
    1, takovy bagr uz jsem videl jako MOC nekolikrat
    2, ovladani pres mobil - no konecne, pote co tu je nekolik let sbrick, buwhizz a dalsi
    3, ze to umi primo pohyby je relativne nove, ale imurvai uz neco podobneho zkousel vyvijet pro svuj program co umi ovladat sbrick, buwhizz, stare lego infra ovladace a nove dokonce i lego boost.

    takze me napada co by mela byt dalsi akce od lego. aby umoznili ovladat svuj program pres nejaky gamepad. protoze i kdyz bude jejich program dobry, ovladani gamepadem je zase o uroven dal, jak pro male deti, ktere nezvladaji ridit a zaroven se divat na dotykovy displej bez hmatove odezvy, tak je to lepsi pro starsi, protoze rizeni muze byt jemnejsi.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ACID: Aha, já si ho jen rychle nasel a podle obrazku jsem myslel, že těch 80 je +- původní cena. Hádám, že je menší, než jsem si myslel
    ACID
    ACID --- ---
    KEJML: Nn, myslím skutečně ten malý bagr. Kupoval jsem ho kolem 1200, Teď jsou běžně přes 80€
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KEJML: a kterej jedinej technic jsem chtel? :) pech :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ACID: Předpokládám, že myslíš 42009 :) Ale už jsem se bez výsledku zamýšlel, proč zrovna tenhle set. Není mezi Lego Technic jedinou vyjimkou, která vyletěla takhle na dvojnásobek původní ceny? Bazary sleduju celkem sporadicky, ale přijde mi, že ostatní modely se dají sehnat za rozumné částky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam