• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jsem si postavil diorama s prvni co letela do vesmiru, A4. Je to delane podle historicke fotky, ale dodal jsem tam ridici vozidlo a vozidlo obsluhy, ktere jsou nejspis mimo historickou fotografii. A4 je puvodne od Marca Balderamy, ale upravena aby vic odpovidala. Vozidla jsou napad Wolframa Brosziese, ale kompletne jsem je prekopal a dodelal zbytek. Meritko 1:110, takze to pasuje k Saturnu V. Hezke je srovnat je vedle sebe, ten rozdil je neskutecny.



    ACID
    ACID --- ---
    SHMADE: tvl servispacky, jako skolak jsem si u mistniho prodejce objednal lopaty k technic bagrum + u toho byl kovovy jerabovy hak.. smarja to byly casy :)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    mam si k vanocum koupit buwizz? ;)

    (kdo mate sdilejte zkusenosti, nazory pls)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: Jinak z toho Univerzal Pneumatic setu jsem si pak stavěl ještě další "univerzální" pneumatický věci, třeba hever, k tomu jsem i namaloval návod, mám pocit, že to ještě někde mám, když to najdu, tak vám to sem šoupnu. :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    A pamatujete prodejnu myslím v Havelský, tam měli i stojan se "Service Packama" to se nedá myslím koupit už dneska snad v žádný prodejně, resp nějaká alternativa... Možná nejblíž tomu jsou origo prodejny, kde se dá něco málo kopit po dílech. Si pamatuju, když jsem, si v 10 letech koupil první lego za svoje první vydělané peníze, byl jsem jako takovej komparz asi týden na natáčení jednoho seriálu a dostal jsem za to tenkrát 1000 Kčs, tak jsme si koupil v Máji 8042 https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=8042-1#T=S&O={%22iconly%22:0} a k tomu pak v Havelský právě service pack s malou pneumatickou pumpičkou, abych si mohl postavit elektrický kompresor. :) To už jsem musel ukecat mámu.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ANDR3E: najs. Tam uz budou i ty skryse v podlaze :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    V Česku parkuje druhý největší Millenium Falcon na světě. Autor se zapsal do knihy rekordů — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...m-falcon-na-svete-autor-se-zapsal-do-knihy#articlewithopenedgallery



    CEEFA
    CEEFA --- ---
    ROENICK: asi jak ktery dite, ja byl ted s malym na modelovy zeleznici v tom čd muzem v luzny u rakovnika a byl z toho teda silene nadsenej, stravili jsme tam tak o hodku vic, nez jsem chtel :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ale jak jsme z toho byli posrany.. a dnes deti maj net, mobily tablety atd :) s kamosem jsme ted byli na obrich modelech a jeho kluk ze je to nuda :) nas kdyby na to nekdo v jejich veku vzal tak se POSEREM :)
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    ale ty vlacky zapinali dost sporadicky, si pamatuju ty sileny zklamani, kdyz se tam clovek dotah a nejelo to :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SOJKA: No jasny.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    NAGASAWA: tam byl i model železnice ne? si pamatuju
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ROENICK: A velká výstava Lega v Paláci u Hybernu
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NAGASAWA: tyvole dům techniky... ráj pro dospívajícího kluka po revoluci :) pak si ještě pamatuju ty různý veletrhy hraček na výstavišti, kde se dalo dostat ke kompu a hrám :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JOPS: Dům techniky mládeže. Stavebnice, barvy, Revell, vláčky... Pak tam místo nej byl Datart.
    JOPS
    JOPS --- ---
    NAGASAWA: ty jo, ten nazev mi neco rika :) mozna to bude ono
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JOPS: V DTM?
    JOPS
    JOPS --- ---
    NAGASAWA: druhy patro Kotvy ?

    to mi nesedi, Lego jsem dostaval drive a kupovalo se to nekde pobliz Maje, zkusim zjistit, zda si to nasi nepamatujou kde :)
    SITH
    SITH --- ---
    další jsem si už kupoval ve svém rodném městě, kde místní cestovní kancelář měla prodej LEGO jako vedlejší příjem. Měli jeden regál, cca dvacet krabic, většinou LEGO City
    SITH
    SITH --- ---
    NAGASAWA: ano, odtamtad mám také své první lego .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam