• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    _AOKI
    _AOKI --- ---
    KOUDY: mi trochu pripominas tohohle pana





    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KOUDY: priste si jich par vemu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ROENICK: zatim 7-8k no..za par mesicu pres 10 :)
    EMMET
    EMMET --- ---
    JERRY69: Jestli jsi na FaceBooku můžu Tě odkázat na známou, která se specializuje na obchodování s Duplem. Co si vybavuji, tak.určitě existují kostky 1x2x2 (třetí číslo se uvádí u nestandardních výšek součástek, v tomto případě tedy vysoké dvě Duplo-kostky)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KOUDY: tyvole tu F40 jsem sehnal Petjuovi a ten ji nekomu dal..to ma takovou hodnotu jo? kua :)
    JERRY69
    JERRY69 --- ---
    Ahojte, experimentuju teď trochu s kombinacemi klasické Lego + Duplo + Quatro a narazil jsem na problém, že se nemůžu dopátrat po Duplo kostkách s tloušťkou 1 - viz obrázek (odpovídají rozměrově dvěma standardním kostkám o šířce dva složeným na sobě). Míval jsem jich hromadu, ale je možný, že to nebyly originál kostky, ale jiná stavebnice. Nevěděl byste někdo prosím, jestli se vůbec vyrábí, nebo kde je případně sehnat?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Mam tu zas nejaky prebytecny lego

    Limitka Ferrari F40..na lego.com uz se neprodava. Cena u me 6 - 6500Kc Zalezi na rychlem jednani.
    Lego Creator 10248 Ferrari F40 od 6 995 Kč - Heureka.cz
    https://lego.heureka.cz/lego-creator-10248-ferrari-f40/

    Aston Martin DB5..Ten se normalne prodava jeste
    https://www.alza.cz/…/lego-creator-10262-bonduv-aston-marti…
    Cena u me 2900.

    Kdo driv..ten driv..klasika :)...Odber na Barrandove.

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KAERO: aha dik, ja znal jen LD:)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANDR3E: ale houbeles. lego designer je stary, nepodporovany, mnoho let nevyvijeny a omezeny.

    nejlepsi pro zacatecnika je stud.io od bricklinku. nebo pokud animace, tak ldcad.vsechny ostatni programy jsou vyrazne horsi.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    RUTHLESS: lego designer
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Jako, nevypada to uplne nejlip, ale za me je to furt nejlepsi reseni z tech 4 na obrazku.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    cau, hele, kde si planujete stavby lega? nejakej free program. klidne jen online. Chci si udelat jednoduchyho Pieta Mondriana a tak abych napocital kostky a tak :) Dik!
    KAERO
    KAERO --- ---
    GREW: to jsem zkousel. nic moc.
    to cerne je ten valec 3 study. prusvitne modre je stejny prumer, idealni velikost. bilou jsou 3 ruzne zpusoby. vpravo dole je to co odkazujes, vpravo nahore je to co pouzil suchshibeinu, vlevo nahore je co jsem nasel jinde.

    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: co takhle, jenom ten povrch pokrejt platama bez studu? https://i.pinimg.com/600x315/79/4d/bb/794dbb7493516702f36409131e7c7c65.jpg
    KAERO
    KAERO --- ---
    GREW: 1:110 to bude urcite. techniek udelal i vostok/voschod - variace na stejny design, tak o tomhle modelu uvazuju cim dal vic. cele to vlastne visi na tom, ze hlavni telo soyuzu by v meritku 1:110 melo byt 3 sutdy/cudliky v prumeru. takze se bud pouzije valec, jako je v techniekove designu:
    BrickLink - Part 30360 : Lego Cylinder 3 x 6 x 2 2/3 Horizontal - Round Connections Between Interior Studs [Cylinder] - BrickLink Reference Catalog
    https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=30360#T=P
    ale ten valec ma takove pitome vyrezy a pak se to neda udelat uplne kulate.
    suchshibeinu udelal telo ze zakrivenych dilu, ale tim je to telo tluste skoro 4 cudliky a to uz je celkem moc a ta raketa nevypada tak dobre. raketa je potom takova tlustsi, kdezto opravdovy soyuz je stihly. navic tenhle model je trochu kratsi, potrebuje upravit, coz mozna bude problem.
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Vzhledem k tomu, ze 21309 je v meritku 1:110, tak bych volil jeden z tech prvnich trech. Me osobne se nejvic libi ten prvni, kdyz se na to vrhnes (a vyberes si nakej v meritku 1:110), dej prosim vedet, vzhledem k tomu, ze sem nad sojuzem uvazoval, k doplneni prave 21309 na policce, tak bych do toho sel taky :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: Myslím, že to byly tyhle, nebo něco podobného, obal už nemám...

    AVERY ZWECKFORM etikety 199,6 x 289,1 mm, A4, bílé, 1 etiketa, voděodolné, baleno po 25 ks | PeKro spol. s r.o.
    https://www.pekro.cz/...kform-etikety-1996-x-2891-mm-a4-bile-1-etiketa-vodeodolne-baleno-po-25-ks-P/
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: ale stejne to vidim na nejaky mix suchshibeinu a tech_nieka
    KAERO
    KAERO --- ---
    Chystam stavbu soyuzu, vybiram si kandidata, tak jsem si udelal pomocny obrazek:


    KAERO
    KAERO --- ---
    SHMADE: a mas nejaky odkaz nebo jak se to jmenuje?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: Na trvalé samolepky je supr materiál na vodě odolné samolepky, používám na závodní auta, když se jezdí i za špatného pocasi... Ty drží skvele, ale nechávaj lepidlo, tak to chce pak očistit, jen teda při tisku to chce myslet trochu dopředu a A4 pěkně vyplnit i nějakými do budoucna... Jinak to na oboje tisknu taky na normál barevné laserovce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam