• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Ani ne..pral si ho a postavil ho za par dni..takze pohoda..:)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: dát desetiletýmu klučinovi technic s 4000 dílkama je poměrně pokročilej sofistikovanej sadismus.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Srovnani dostupnych navodu na SpaceX Falcon/Heavy. Oblast kolem ridicich mrizi ma nejlepe udelanou endrega. Ale ty kulove vrchliky jsou myslim horsi nez jak to ma udelane eiffleman. takze to smicham dohromady. Jeden falcon 9 s rozlozenyma nohama a jeden falcon heavy jak na startu.


    CROSS
    CROSS --- ---
    ROENICK: ta Lego verze neni marná :-]
    KAERO
    KAERO --- ---
    GREW: takze jednoznacne budu stavet tech_niekuv soyuz, je proste stylem nejbliz opravdovemu. koupim soucastky navic, zkusim upravu uchyceni boosteru.
    a jeste pridam soucastky na vostok, voschod, a mozna samotna R7 - stejny design, kratsi 2. stupen. viz muj web.
    jeste pripravuju srovnani dostupnych Falcon/Falcon Heavy. Vicemene uz to mam, jednoznacne vitezi modely od Endrega, az to budu mit strcim to tu taky. a pak hura priprava pro bricklink.

    https://kaerodot.gitlab.io/lego-rocket-mocs/
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    bliju :) a batman vs superman jsem radsi nekoukal
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: jojo, maj recht. a nejen to mezi tim, ale i to potom. teda batman v lego movie byl skvely, lego film batman uz byl slabsi. a to jeste asi nevis, ze batman bude opet restartovan, a bude ho hrat....hlavni upir edward z twilight/stmivani! :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: ja mam rad jak Nicholsonuv tak ty tri od Nolana, kazdy je uplne jiny ale za mne skvely. To mezi tim je shit :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KOUDY: tenhle batmobil se mi fakt libi. jednak je to srdcovka z detstvi - batman s nicholsenem jako jokerem je jediny pravy batman ( :) ), a jednak ten model vypada huste. ale radsi penize vrazim do dalsich raket...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BATY: Mam. Je k nicemu. Zvlast v byte s kockou. Musel by uklizet kazdy dve hodiny ;)..Za vydelany penize si koupim

    LEGO Super Heroes 76139 Batmobil 1989 na Sparkys.cz
    https://www.sparkys.cz/...IsANi0g0v7pvxWL5SMbnyjgvg30QfoMDk5cEqt4QsvZK3iI2SJqBdBtTW6j00aAmaHEALw_wcB
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: Za vydělané peníze si můžeš koupit třeba robotický vysavač ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GREW: Tyjo tu mam jeste nekde ve sklepe a ona stoji 7k?...lol.
    GREW
    GREW --- ---
    KOUDY: Ale kdyby si to nahodou rozmyslel, tak treba todle by se mi to na polici pekne vyjimalo.. XD https://www.bricklink.com/...gory=%5BPirates%5D%5BPirates%20I%5D%5BLegends%5D#T=S&O={%22iconly%22:0} (doufam, ze to beres jako nadsazku a ve skutecnosti to neni mysleny vazne)
    GREW
    GREW --- ---
    KOUDY: Njn, co se da delat, tak zejtra zase do prace.. XD
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GREW: Radsi udelam radost treba Maxikovi :)

    _AOKI: Vsak to obcas delam..naposledy jsem takhle koupil desetiletemu klukovi lego rypadlo :)

    _AOKI
    _AOKI --- ---
    KOUDY: kdyz nevis co s penezma tak prebytecny lego venuj nekomu kdo z nej bude mit radost a nemuze si ho sam koupit ;) a ten horst me napadl kvuli tvymu "za par mesicu pres 10, cena u me 6-6,5"
    GREW
    GREW --- ---
    KOUDY: Jestli nevis co s penezma, tak bych znal mnoho zpusobu, jak mi muzes udelat radost XD
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOPS: Jsem rad ze slouzi :))
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: vcera jsem dostavel Chirona :) super stavba. Hrozne se mi libi, jak to vsechno maka :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NOIK: Proto beru od kazdyho lega 3 kousky..jeden si sam postavim..druhej schovam do sklepa abych ho jednou postavil se synem..treti mam na kseft.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam