• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RUTHLESS: vychazi mi to na 70x62 kosticek...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Hele, ja jsem si asi na sebe usil dost bic :D chci si udelat obraz od Pieta Mondriana z lega a snazim se to naklikat v studiu, ale na todle to asi neni, co? to je fakt lepsi to hodit na kostickovany papir... nebo myslite, ze to ma smysl?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Batmobil neni zadna sranda :)..strana 350 z nejakych 650 :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: huh, 45 dolaru jen za navod? huste. tak se koukneme co je na rebrickable:
    Search | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/search/?show_printed=on&include_accessory=1&q=enterprise&search_type=all

    jsou tam spis jen mensi modely, ale nektere celkem povedene. A vtipny "Starship in a bottle"!
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    tak od toho máme MOC :) tady jedna USS Enterprise k mání je

    U.S.S. Enterprise NCC-1701-A - UCS Model – Brick Vault
    https://www.brickvault.toys/products/u-s-s-enterprise
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Tyjo to ja taky :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jo Enterprise bych si slozil :)
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    KAERO: to chce víc lidí, ale licence kolem startreku jsou tak složité, že Lego dokola říká, že ST není dostupný a nebude ani v Ideas ani v setech

    škoda
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOMBRIDER: to musi prijit nejprve par blockbusteru s robinem hoodem ci jinymi zbojniky, a pak budou zase hrady i v legu. ted je v kinech sama marvelovka nebo starwars.
    tak me napada, ze kdyby konecne startrek byl zase extra uspesny, tak bychom mohli mit startrek lego :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Tohle my v dnešním Legu opravdu chybí.
    Rytíři a pořádný hrady.
    BONGI
    BONGI --- ---
    Par variaci na tema Hrady













    BONGI
    BONGI --- ---
    Uz vysla nejaka vylepseni na Liebher, chce to vic motoru. Zatim jsem si je stahnul, ale jeste jsem nedostal tu spravnou naladu ten stavajici Liebher rozebrat.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: No chvili jsem si hral s myslenkou postavit mesto z tech Creator domu, ale to by mi udelalo diru nejen do penezenky ale i do kapsy. Tak mam jen ten rybarsky obchod z Ideas. Ale mam k nemu i osvetleni. :D
    BONGI
    BONGI --- ---
    HADIAK: Zadna novovystavba uz nebude. To jsou stare a zkompletovane sety po detech (tem je uz 40). Dal jsem je z nudy tady na chalupe dohromady s vlaky. Zase rozeberu a uklidim. Jsem na chalupe a vsechno jsem mel v Praze. City, vlaky a piraty jsem ukoncil. Ted uz jen vlastni tvorbu hradu a Technic. Dnes jsem byl na otocku v Praze a privezl si nejake nove sety a sety, ke kterym mam stahnute MOC.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOOMIX: 6374 ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HADIAK: ten jsem vždycky chtěl! Co je to za číslo setu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja mam tento, je paradny :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: jako maly jsem mel lego city hasice, policajty a letiste. ale domek, ktery bych mohl hasit nebo chytat zlodeje jsem si musel jednu dobu stavet z neceho jineho :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BONGI: tak to bude este len novovystavba, ked chybaju domy :) zacina sa s inftrastrukturou.
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak, po hvezdnem obdobi vzniklo City. Divne City, samy hasic, policajt, zlocinec, stavar, zeleznicar ci zavodnik.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam