• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    tak už je 42115 venku ofiko od lega



    LEGO Technic Lamborghini Sián supercar officially unveiled [News] | The Brothers Brick | The Brothers Brick
    https://www.brothers-brick.com/...8/lego-technic-lamborghini-sian-supercar-officially-unveiled-news/
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Kdyby někoho zajímalo, tak tuto sobotu bude první závod letošního Lego Technic Truck Trialu, více indfo na ofiko stránkách. http://www.artpeter.net/trucktrial/LTTT8.php#1 Já nějak zas zanedbal přípravu, tak jsem stavěl posledních několik nocí... Ještě to budu teda dodělávat, interiér ani kabina nejsou dodělané, ale základ hotovej, jsme zvědavej jak to bude fungovat, na zadních nápravách jsme poprvé použil samosvorné torsenovy diferenciály, tak snad t bude k něčemu dobré. :)

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    googiím novinky ohledně technic lamborghini 42115 a vyskočí na mě lepin verze. je to vtipný protože i bugatti chiron byl na trhu dřív od lepinu než od lega %-/

    EMMET
    EMMET --- ---
    BATY: Buď mají něco jako neoficiální doživotní záruku, přičemž kus za kus je lepší než účtenka. A nebo prostě chtějí vědět, co se s tím stalo a pošlou rozbité servo elektronávrhářům.
    BATY
    BATY --- ---
    DIXIE: Já jsem vyplnil ten formulář na webu a dnes mi psali z Lega, že mi posílají nové servo... Přitom už to mám 5 let, tak je to po záruce a ani účtenku nechtěli, nic. Akorát teda by rádi to staré zpátky. Takže to budu muset rozebrat. Snad to počká do zimy :D
    BATY
    BATY --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOMBRIDER: Tak finální resumé.
    Díky DICK85!
    Vytisknul mi pytlík pastorků pro strejčka příhodu.
    Pasuje tam řádně natěsno, nalisoval jsem ho tam s citem pomocí svěrky, drží jak svině takže ani lepit netřeba. Mašinka má zas sílu jako bejk.
    Rozhodně při rozborce doporučuji mít pájku po ruce, drátky od fochu baterek jsou hodně vágně přiletovány, a oba upadli bez většího odporu...
    Kdyby někdo řešil podobný problém. Mám ještě spoustu pastorků navíc. Dám je za stejnou cenu jako mě je nechal DICK85, aneb za odvoz ;)
    Ještě jednou díky!
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: To je zloděj převlečenej za pařez s dalekohledem a páčidlem ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: a to vzadu je ... stromovy muz s parkem?
    BATY
    BATY --- ---
    Je tam i nájezd pro kočárek :))
    BATY
    BATY --- ---
    Trochu jsem vytunil to originální nádražíčko :)



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nádhera - jak se vyrábějí lego figurky a proč mají na krku namalovaný čtvereček?

    https://www.facebook.com/legoczech/videos/699115574155591/
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    kdyby chtel nekdo navod, tak nedam ;)

    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Já bych si to třeba nekoupil :o)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: ma nekdo pocit, ze by takovy set na stavbu molekul byl smysluplny pro lego ideas? bych potreboval nejakeho chemika co by to se mnou dotahnul do konce. furt si nejsem jist jak resit benzenove jadro. taky premyslim o van der waalsovych silach jako pruzne osy. by se pak dalo ukazovat jak funguje led/voda/para.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: tezko rict. vodopad nasbiral 10 k rychle, podobne ta husa, ruina nebo cybertruck. ale ten rim i rolba sbiraly dlouho.
    stejne rozhoduje nejaka lego komise, a co jsem pochopil moc se nevi co presne berou do uvahy.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    hm asi jo no

    ten vodopad ma sanci? hodne lidi tam psalo do komentu ze nic takovyho nikdy nevideli..ale jestli to neni potencialne moc nespolehlivy na to aby to vydali..
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: ja se u techle vymakanych staveb (rolba, rim) trochu bojim ze i kdyby to vybrali, ze to bude moc osekane. podivej se jak vypadal puvodni navrh lodi v lahvi a vysledny set.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam