• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: jo, taky to vim od te doby co prisli s novou radou :)
    mel jsem asi napsat, ze to konci prave ted, a vcera udelali tu zmenu v jejich obchode.
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Tak to se ví už alespoň rok - vše teď pojede ma Powered Up
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vypada to ze konci vsechny power functions motory, svetla a napajeni. v lego obchode jsou oznaceny ze budou brzo vyrazeny.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO: zas je to úplně ideální set na stavění ve více lidech :) rozebírání se taky dá určitě outsourcovat
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    malá ochutnávka z Kladenské továrny
    Vydá za šestnáct Everestů. Jak to jde ve skladu Lega před Vánocemi - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...pfeed.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATY: diky.
    BATY
    BATY --- ---
    RAINBOF: To je Jay z Ninjago
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    cau,
    prosim co je to za panacka ? (ten nalezaka, syn mi to moc nechtel pujcit proto je to rychlocvak)
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: to by mohlo vyjít jako crossover se sérií BrickHeadz
    KAERO
    KAERO --- ---
    HONCKA: nevim jestli by skrz PR oddeleni prosla scena "roztrhani krestanu lvy", nebo "nejvetsi gladiator, vitez nad vsemi, jeho posledni setnuti hlavy bylo neuveritelne!" :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HONCKA: když si koupíš 2 sety, tak bys z toho asi to normální Koloseum postavil. A figurky dokoupíš extra ;)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TOOMIX: skoda, ze to delali soucasnou rozpadlou verzi, mohli udelat historickou i s minifigama gladiatoru :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Co jsem cetl tak je koloseum hodne narocne na pozornost, protoze zdanlive delas porad to same, ale v detailech se kazdy usek lisi.

    Me by vadilo ze vic nez jednou bych to stavet nechtel, takze bych to nikdy nerozebral, a tim padem bych z toho nikdy neslozil nic jineho.
    NOIK
    NOIK --- ---
    TOOMIX: čoveče jak tak na to koukám, tak by mě to asi nebavilo, protože v zásadě furt děláš dokola to samý
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Masakr!

    Biggest LEGO set EVER! LEGO 10276 Colosseum Unboxing & Speedbuild/Timelapse
    http://www.youtube.com/watch?v=wTrhiyDQfSY
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    ZAK: Já si řikal, že je mi povědomej.. V tom Kladně jsem ho drahnou chvíli zkoumal ^^
    RSZ
    RSZ --- ---
    K vánocům teda na základě této diskuze beru micro:bit a nějaké lego kompatibilní dílky.. tak se těším na povánoční válení u stromečku a programování.
    ZAK
    ZAK --- ---
    a tohle tady uz probehlo?

    Hlavní nádraží v Praze ukázalo obrovský model své stanice z kostiček. Figurkami můžete hýbat | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/kultura/lego-hlavni-nadrazi-praha-model_2011300906_ako
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: podotykam ze lego boost ma jen 3 motory, takze jsou pouzite na posuv ve 3 smerech, a 3D pero je zapnute v trvalem rezimu. Kdybych mel 4. motor, tak muzu i pozastavit tlaceni struny atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam