• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Koloseum a policejní stanice nemá šanci, když oboje vyšlo loni jako Creator Expert
    KAERO
    KAERO --- ---
    Novy vyber pro Lego Ideas:


    LEGO IDEAS - Blog - 25 Product Ideas Qualify for the Third 2020 LEGO Ideas Review
    https://ideas.lego.com/...09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/356335d0-84d1-44ab-855d-68896e332159
    VIDA
    VIDA --- ---
    ACIDQA: Já mám vánoční stromeček...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KAERO: já.
    Koupila jsem si i ten adventní věnec z Lega.
    Jsem jasná cílovka!
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KAERO: ad bricklink, just saying
    It's Official! Rejected LEGO IDEAS Projects coming to Bricklink | LEGO News
    http://www.youtube.com/watch?v=7vK0WExRQlk
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: jj však díky tomu porad doufám, ze vydaji ty jazzmany, kteří skončili dost nepochopitelně druzí
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: a co treba rada architektura? Taky jen sety na vystaveni na policku. Lego Creator Expert, Art, Brick sketches, taky jen na vystavku. Je toho hodne i mimo star wars.

    NAGASAWA: k tomu by mozna mohl slouzit Bricklink. Nez to koupilo Lego, meli vlastni hlasovani ktere projekty se budou vyrabet jako sety. Bylo to bez jakychkoliv uprav. A lego to chce ted obnovit.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: Trochu me stve, ze třeba nevydají “adult” řadu, která by respektovala původní ideje a nemusela tak projít faceliftem, aby to zapadlo do celkovyho Lego konceptu, kterej má samozrejme taky logiku. Originál je rozhodne lepší a má duši. Remake vypadá jako Duplo
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Popravdě se mi líbí víc ten finální design - je čistší a funkční. Ten starý mi. přijde jak z expresionistického hororu.

    Co se týče velkých setů - to 3D puzzle mi přijde že ke hlavně mor Star Wars a proto tu řadu nemám rád.
    KAERO
    KAERO --- ---
    jo, puvodni set je prilis velky. ale vypada mnohem lip, nepusobi tak detsky jako ten finalni. ten samy problem byl u lode v lahvi, puvodni navh vypadal skvele, a finalni varianta byl jen takovy slaby odvar.

    mimochodem vetsina velkych setu jsou vicemene jen 3D puzzle co si lidi vystavi na policce.
    GREW
    GREW --- ---
    EMMET: Navic je tam podle me taky snaha o snizeni poctu kostek = snizeni ceny = vic potencionalnich kupcu. Preci jenom, je lepsi prodat dva sety po 2500Kc, nez jeden za 3500Kc.
    EMMET
    EMMET --- ---
    ANGELFREE: No jo - však se to jmenuje IDEAS, ne DESIGNS:-) Původní smysl byl přinášet nové nápady jak využít stavebnici - což podle mě nejlépe vystihovali IDEAS jako 21305 Maze nebo 21315 Pop-Up Book. Přiznám se, že mě osobně povětšinou štvou snahy dělat z lega jakési 3D puzzle, které si lidi jen vystaví na poličce.

    A za mě finální produkt vypadá velmi dobře. Dokonce se mi struktura cihel a prken líbí ve finálním produktu líbí víc než v původním návrhu, kde to občas vypadá, že když se na to člověk křivě podívá, tak se to rozsype.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    původní IDEAS návrh:



    finální produkt :/

    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    VACA:
    TOMBRIDER: ano, bílá obluda, hezky mi vyplňuje volný vánoční čas..:)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jo jo
    VACA
    VACA --- ---
    DOCTOR23: Ja bych tipnul toho velkyho liebhera
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    TOMBRIDER: tak ještě jednou..;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: Nepoznám, páč nic nevidím dotóre.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Filtr mlčí

    Working LEGO Desert Eagle Kit by Snyzer Tech - Review
    http://www.youtube.com/watch?v=cY18RLCCLSc

    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    Tak jsem začal, zatím po 10 hodinách mám podvozek a část šasí, kdo pozná?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam