• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    Naše nový sety. Ještě mám v plánu dětem ty lapače prachu trochu nasvítit. 10270 je wip.

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BONGI: s tim si nekdo pekne vyhral :) akorat ten vek mel byt vyssi :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tohle mi dnes přišlo na Viber :

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JOPS: ja mam v zasilkovne bonsai, kytky a jeste minecraft vceli farmu (ale tu jen protoze vcelarim a lego vcely jsou supr! :)

    Jedna starsi vcela :)



    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jsem si objednal Bonsai a Iron Man obraz....


    jste osklive nakazlivi, to jenom abyste to vedeli :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    BATY: chápu, je to dost velký..:)
    BATY
    BATY --- ---
    DOCTOR23: Tohle jsem si nepořídil, protože to už nemám kam dát. Kluci se do jednoho pokojíčku vejdou, ale místnost na lego už je plná...
    BATY
    BATY --- ---
    DOCTOR23: jako malej...

    ;)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    WERT: vyjmenoval jsi přesně ty dvě věci, co mi na něm trochu vadí..rychlost a nabírání lžící..;) jinak je to skvělý..já jsem poměrně nováček ve stavění, takže vlastní úpravy a tuning nepřipadá v úvahu :)
    WERT
    WERT --- ---
    DOCTOR23: taky jsem to stavel asi tri dny :)
    sileny... pry lidi delaji jinak prevody aby to bylo rychlejsi (je nutny to cely dost rozebrat takze jsem to nedelal)

    Co me stve tak ze je s tou lzici pomerne slozity neco nabrat :)
    V realu se dela i verze ktera ma lzici obracenou ke stroji, taky nekdo tunil...
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    cca 20hodin čistého času
    730 stránek BI
    4108 dílků
    2 x zásek, ale ta radost, když jsem to dostavěl..:)
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..já byl teda z 42097 nadšenej, zrovna jsem navrhoval prckovi, ať do mechanismů nacpe serva, na to je skvělej
    RSZ
    RSZ --- ---
    EMMET: přesně, náklaďák víc hračka, jeřáb víc mechanismů a je krásně upravitelnej
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    NAGASAWA:
    EMMET:
    TOOMIX: diky, jsem koukal jeste na videa o obou modelech a to auto bude lepsi a vsestrannejsi, on je sice nadsenec do techniky, ale ten crawler crane mi prijde takovej nedotazenej a nestabilni resp.krehkej, u toho autojerabu je krome jerabu pekny i to zataceni vsech kol a vic se s tim urcite vyblbne :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ANDR3E: ten druhý, kola se upotřebí na alternativní modely víc, než pásy
    EMMET
    EMMET --- ---
    ANDR3E: Taky souhlasím s Mobile Crane - tan compact crawler je zajímavý nápad a skvělí dárce součáste, ale pokud není kluk nadšenec do techniky, asi ho tolik nenadchne.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ANDR3E: Mobile Crane
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    mam prosbu o radu, jakej set z techto dvou byste spis koupili pro osmiletyho kluka (je sikovnej, stavi sam Star Wars sety 10+)



    nebo


    GREW
    GREW --- ---
    EMMET: Koloseum naopak podle ma celkem velkou canci, vzhledem k tomu, jakym je todle meritku.
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Koloseum a policejní stanice nemá šanci, když oboje vyšlo loni jako Creator Expert
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam