• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    IKEA x LEGO BYGGLEK boxes review: This is the new collaboration!
    https://www.stonewars.net/review/ikea-x-lego-bygglek-boxes-review/

    KAERO
    KAERO --- ---
    Ten pocin LEGA a Tongalu mi uplne unikl. A uz to ma mit prvni vysledky:
    LEGO Acquires First Fan-Made World For Development From LEGO World Builder
    https://tongal.com/...les/lego-acquires-first-fan-made-world-for-development-from-lego-world-builder
    RSZ
    RSZ --- ---
    HADIAK: nemáme, ale poslal jsem to prckovi, sedí doma u pc tak hned mává prachama z pokladničky:)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    RSZ: tak hadam, ze 31088 uz doma mate - je paradne :)

    RSZ
    RSZ --- ---
    JOPS: jedno naše dítě jde po tomhle strašně. Naposledy teď o vánocích dostal tu velkou loď a tam měl největší radost z velkého žraloka, protože si dává dokupy podmořský živočichy:)
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    BANSHEE: ne v taškách jim známá darovala stary lega, knihovnu dostala dcera od nás novou z krabice ;)
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    W_NOICE78: Já pořád váhám, jestli si to knihkupectví koupit, a ono se rozdává rozebrané v taškách!:)
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    Děti dostali tašku rozebraných Lego setu a podarilo se nám oživit 9493 SW X-wing Starfighter z r. 2012 a ještě si dostavěli knihovnu 10270.







    KAERO
    KAERO --- ---
    JOPS: 750 bodu sleva 125 Kc. 6000 bodu sleva 1000 Kc.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: kolik tam je sleva za 1800 bodu?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Na LEGO VIP uctu mi visi 1800 VIP bodu, ktere mi brzo propadnou. Problem je ze nevim co s tim. Jsou tam nejake blbiny (plakat na plochu? omalovany na vytisteni? ble), a pak slevy, ale nakupovat ted nic nehodlam. Nejake napady co se s tim da jeste delat?
    (veskere finance vyhrazene na lego jdou do kostek pres bricklink. Ty kostky co potrebuju na pick-a-brick nejsou)
    JOPS
    JOPS --- ---
    CROSS: No ted uz si s tim hlavu nelamu a proste si to koupim :) driv, kdyz jsem si kupoval Lego z kapesneho, tak to byl jiny boj :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    JOPS: Jak „byli“ :-]

    A Dartha Vadera jsem si kupoval individuálně na Bricklinku.
    EMMET
    EMMET --- ---
    JOPS: Já občas takhle vybírám zvířátka:-) Nicméně si myslím, že LEGO tohle vědělo a proto se vždy daly najít malé sety s klíčovou figurou - věž s duchem, věž s kouzelníkem, král na koni, věž s kostlivcem, kočár na převoz draka...
    Teď to u Star Wars dělají tak, že hodí nějakého chtěného figa nejprve do velkého setu před vánoci a pak to dají do levnějšího na jaře (jako to teď udělali s baby Yodou)
    JOPS
    JOPS --- ---
    kdyz se tu bavite o tom duchovi :)

    taky jste byli ve fazi, ze jste si treba kupovali Lego treba jenom kvuli nejake figurce? :)

    si pamatuju, jak jsem listoval katalogy a hledal, jake nejmensi Lego si koupit, abych ziskal draka, kostru, truhlu s mincema, ducha, rytire atd :)))) joo, to byly casy... Dneska kouknu, rikam si, to je super a objednavam. Studentska leta mely neco do sebe :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    KUBAN88: přesně to se stalo bráchovi, který ho taky měl
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    MAXI_SHIT: Jasne! A jednoho jsem spálil o žárovku :) se mi zapekl
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    SH_PANDA:
    KUBAN88:
    to byl takový ten (hnidopidši prominou, pokud to nenapíšu úplně kosher) fluorescenční?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SH_PANDA: Ducha jsem měl taky:)
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    Hola! Rozjeli jsme se synem ted LEGO ve velkem stylo, takze book.
    Muj prvni a asi i nejoblibenejsi set


    Syn mne ho donutil znova poskladat po vic nez 25 letech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam