• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: neboli to ze by mohl byt shuttle se suskalo uz v pulce minuleho roku, kvuli tomu vyroci. Jenze shuttle uz taky parkrat byl. Spis jsem cekal neco od SpaceX, je po tom poptavka (nekolik MOC v lego ideas s 10 k hlasy), a je to in uz poslednich 8 let.
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: dnesni perseverance je vzhledove hodne podobny curiosity, ktery uz vysel jako 21104-1 z roku 2014. Navic Shuttle ma letos vyroci.
    EMMET
    EMMET --- ---
    Popravě řečeno jsem spíš čekal, že vydají nějaké marsovské vozítko - ne že by raketoplán byl špatný - ale vědecká robotická stanice tu dlouho nebyla.
    EMMET
    EMMET --- ---
    NAGASAWA: Ještě tam chybí Women of NASA. Lidi mohou brblat, že je to nějaká feministická propaganda, ale ty ženy byly opravdu významné osobnosti vědeckého světa.


    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO: za mě úplně v poho, vedle sebe si to klidně dám, měřítka v legu fakt řešit nebudu :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: ja to se sebezaprenim vezmu. Hubble si to zaslouzi.
    KAERO
    KAERO --- ---
    NAGASAWA: ano, presne o tom mluvim, kockopes :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: ....

    KAERO
    KAERO --- ---
    Ne, nekoupim si to. Neni to 1:110, ale 1:70. K cemu mi to je, kdyz to nemuzu dat vedle Saturnu, a Falcon, Falcon heavy, Sputnik, Sojuz, X15, V2 jsou vsechny v 1:110? K cemu mi to je, kdyz uz mam nakoupene skoro vsechny dily pro Titan GLV, X1, ATV a Cygnus v 1:110? K cemu mi to je kdyz uz mam nakoupene skoro vsechny dily pro kompletni raketoplan i s nadrzi a boostery v 1:110? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEGO NASA Space Shuttle Discovery | LEGO Designer Video 10283
    http://www.youtube.com/watch?v=ci3ZwLhGNTw

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    199 dolaru / 1. duben

    BONGI
    BONGI --- ---
    CROSS: 6 ruznych barev v blistru, v zadnem setu nepouzito. https://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?G=850432
    CROSS
    CROSS --- ---
    BONGI: zkoušel jsem to (zběžně) taky najít, bez úspěchu. To se prodávalo samostatně, možná v blistru po dvou? Asi k použití na magnetickou nástěnku. Nebylo to součástí setu.

    Pro zajímavost doplnim, že když se z toho sundá ta spodní destička, normálně to drží na dalších kostkách nebo na baseplate. U tohohle konkrétního kusu asi při nějakém pádu ten magnet prasknul a to dno trošku vypouklo, jak se pod nim hromadily „střepy“ z magnetu.

    BONGI
    BONGI --- ---
    CROSS: Tuhle kostičku nemám. Na BL jsem ji našel, ale není tam v jakém setu se používá. Můžeš dát nějaké info?
    CROSS
    CROSS --- ---
    CROSS: ok odpovim si sám, západky tam nejsou, jen asi zbytky lepidla
    CROSS
    CROSS --- ---
    Nezkoušel jste někdo rozebírat tohle? Chci to rozebrat pokud možno nenásilně a dát tam nějakej silnější magnet, ale nejspíš v tom jsou i nějaký plastový západky, nejen ty šroubky.



    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    ZELGARIS: hezke, ten vrtulnik se hodi pro kazdeho stavitele technic.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    btw aktualne
    S chutí do jara s Lego® stavebnicemi | Albert
    https://www.albert.cz/lego
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam