• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Jo a jazz quartet, ten jsem prehlidnul. Takze asi bentley, jazz quartet a pak astronaut :) zatim
    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: Za me Bentley a astronaut. Ale musel bych to videt vetsi poradne. Coz ted teda nestiham.
    Nicmene Bentley u me asi zustane #1
    KAERO
    KAERO --- ---
    Takze pro dalsi Lego Ideas se bude vybirat z 57(!) projektu. Bych udelal anketu, ale 57 je moc :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Korejci

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jaky SW sety? Koupim! :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ZELGARIS: nechapu ze ty star wars sety furt nekdo kupuje. zato ten creator-hrad je uplne bozi
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    LEGO Summer 2021 Set Revealed! Ninjago, Minecraft, Disney Friends, Harry Potter, Creator, and MORE!
    https://youtu.be/Nu6FbDKkhqI
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: Jj, dělám to stejně. Pro kompletaci setu mi třeba chybí dvě kostičky celkem za 5KC, ale má je jen někdo, kdo má minimální nákup 100KC a postovné 65-120KC. Tak si je napiši na seznam a set složím. Občas (teď to nejde) navštívím Hrabárnu a něcoi najdu, občas se doplní z nakoupeného mixu. No ze zbytku pak najednou objednám u toho prodejce, co má nejvíc dílků ze seznamu. A tak se jede dál.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: a vlastne mi tam jeste 3 kostky chybi, ale jeden typ stoji v te spravne barve 200 Kc/kostku, to je ujete, a asi radeji prebarvim bilou kostku vhodnou barvou.
    KAERO
    KAERO --- ---
    MAXI_SHIT: fakt netusim. posledni rok kupuju kosticky takovym 'klouzavym' stylem z jednoho modelu do druheho. mam seznam kostek co potrebuju, a koupim od nekoho kdo ma co nejvic potrebnych kostek. udelam model, rozvrtam jiny, pridam dalsi, udelam novy seznam kostek co potrebuju a tak porad dokola. pro tohle jsem prvni kostky kupoval pred rokem v nakupu kostek pro falcona. posledni kostky pro tohle jsem kupoval spolu s kostkama pro budouci titan a hubble.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    KAERO: velká paráda! Na kolik Tě vyšly všechny kostky?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Hura, prijela babicka, zabavila deti tak jsem si dostavel i nadrz a boostery.
    (deti taky chteji stavet, ale kosticky nemam serazene do jednotlivych balicku jak v lego setu, takze hledani toho spravneho dilku trva fakt dlouho a to uz deti nevydrzi. saturn set ovsem postavily s nadsenim)

    KAERO
    KAERO --- ---
    konecne po roce postupneho kupovani kosticek jsem si postavil nejdrazsi kluzak na svete - space shuttle. Nadrz, boostery a launchpad budou nasledovat.

    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    VACA: tak maj tech sportovnich setu vic a jeden ma v sobe i tu co mi prisla jako s logem a ono je to asi na basket... ;) dik za nasmerovani.
    https://www.brickowl.com/catalog/lego-brick-8-x-16-x-1-1-3-with-spherical-cutout-with-free-throw-line-30489
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    VACA: aha to by mohlo byt, ale videl jsem je barevne s logem apod... ale ted uz asi dohledam oznaceni. Diky...
    VACA
    VACA --- ---
    AHARAZ: Podle me je to z tohodle fotbalku.

    VACA
    VACA --- ---
    TOOMIX: Jsem koukal jeste na nejaky jeho dalsi videa, protoze ta plynulost pohybu je fascinujici. To muselo stat neuveritelny mnozstvi casu, jinak si to neumim vysvetlit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam