• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    JOPS
    JOPS --- ---
    OMNIHASH: ty voe, to je naprostej narez. A ten vystup z toho vypada fakt strasne bozsky. Diky za tip, bychom tady mohli dat soutez :) nejake tema a kdo vymodeluje hezci model :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    OMNIHASH: to je ten Bricklink Studio?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Lego studio 2.0 je strašlivej zásek!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Brickmania

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---


    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    OMNIHASH: ty supliky tam drzi na podobne kostce jako je tahle. Ta skrinka samotna je slozena asi z 16 kousku lega, chtel jsem, aby byla cela v jedne barve, ale nebyly kosticky... delal jsem to bez nejakejch tutorialu, rad si na ty veci prichazim sam.

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NIKKARIN: ty šuplíky pod televizí jsou jedna kostka, nebo jaks to tam našmelil?
    JOPS
    JOPS --- ---
    NIKKARIN: tu minimalizaci proste zeru :)
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    Jo a jeste jsem ke kuchyni udelal obyvak... nebojte, vic nedam, dochazi pouzitelny kostky.


    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    UNREALONE: tož to sorry, takhle daleko sem se nedoklikal
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    OMNIHASH: pořád si nerozumíme, já vím jak LEGO funguje ;-)

    mluvil jsem ne o Studiu, ale o Part Designeru https://www.bricklink.com/v3/studio/partdesigner.page
    To je extra nástroj na vytváření kostiček, které nejsou v databázi.
    Tam jdou vytvářet custom kostičky, ale když chceš aby byla do oblouku, tak to jsem tam nenašel
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    UNREALONE: eh? takhle ale Lego nefunguje... ohejbatelný věci ( najdeš je pod flexible) typu řetězy, hadičky atd. maj ještě možnost je ohejbat, jak uznáš za vhodný, ale nepřekvapivě modifikovat kostky na nový nejde.

    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    OMNIHASH: já nemluvím o rotaci, ale fyzickém ohnutí abys vytvořil třeba tohle

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    UNREALONE: tak je to největší set všech dob...


    UNREALONE: klikni na hinge, nebo rightclick na kostičku, a pak tu šipičku dokola:

    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Používáte někdo to Studio? Vypadá to moc pěkně. Zkoušel jsem i Part Designer a nějak jsem nenašel možnost ohýbat kostičky. Možná je pak holt potřeba modelovat to jinde.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    World Map 31203 | Art | Buy online at the Official LEGO® Shop US
    https://www.lego.com/en-us/product/world-map-31203

    Ty LEGO ceny mi přijdou dost přemrštěný teda, ale nápad pěknej.
    BATY
    BATY --- ---
    NIKKARIN: Dokonce realisticky i drobky od vaření před kuchyňskou linkou :)
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    HONCKA: rekl bych, ze belville je jeste o stupen desivejsi

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NIKKARIN: BTW jakej je rozdíl mezi Belville a Friends? Na první pohled mi to přijde hodně podobný
    KAERO
    KAERO --- ---
    NIKKARIN: a v tomhle obdobi byly takove podivne technic panely ktere mi prijdou uplne nahouby, protoze nejsou panely :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    NIKKARIN: to je bozi. teda chtel jsem napsat "vsechno je tu boziiii..."
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    ... jo a jeste jsem ted nasel u kamaradky na pude tenhle katalog z roku 2000 a s klidem to oznacuju za temne obdobi lega. Veci jak Lego Scala, Lego Belville a lego Jar Jar Binks nemely nikdy vzniknout. No a lego fotbalek.... no buďme radi za to, co dnes mame

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam