• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    GOSHEWAN: jo, u tohohle me hodne svrbi prsty. ale zase takova kradez, to me fakt vadi. (trojita kradez? u ghibli urcite licenci nezadali, nejsem si jist ktere vsechny kostky jeste jsou patentovane legem, ale nejhorsi je pokud o tomhle byznysu nevi ani autor MOCu ktery zkopirovali).
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    GOSHEWAN: oujeeee tak to je solidní
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: ty lazne z Cesty do Fantazie by byly zajimavy. Akorat si rikam, jak by to licencovali s Ghibli.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Kdyby se zeptali na nyxu, coz samozrejme meli udelat, tak by vedeli, ze maji vybrat brouka z cereneho trpaslika, samozrejme: KAERO
    KAERO
    KAERO --- ---
    Dalsi ideas bude motorizovany majak:


    LEGO IDEAS - Motorized Lighthouse
    https://ideas.lego.com/projects/a8055a23-30d5-45a4-b046-7f5988722a3f

    A o tohle jsme prisli:
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    LEGO Great Ball Contraption: FiveTilted Rings
    https://youtu.be/eF3M6CP-BB8
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    BONGI: jo tak tenhle se mi líbí
    BONGI
    BONGI --- ---
    Další MOC ke korečkovému rypadlu. Všechny funkce běží, ale motor je na to slabý. Je to hrozně pomalé a převody dostávají zabrat. Na hraní to moc není a na stavění pro děti také ne.


    HADIAK
    HADIAK --- ---
    neviem ci je to akcia platna aj v CZ, ale prave som priniesol domov dve minilega za 2e dokopy;

    Stavebnice Lego® | Kaufland
    https://www.kaufland.sk/akcie-sutaze/vernostna-akcia/lego.html

    Za každých 30 eur hodnoty nákupu v rámci jednej platby v predajniach spoločnosti Kaufland Slovenská republika v období od 17. 6. 2021 do 25. 8. 2021 máte možnosť vybrať si jeden produkt z ponuky vernostných produktov značky LEGO®, a to za vernostnú, teda zníženú cenu. Výška vernostnej ceny je 0,99 € / vernostný produkt.
    RSZ
    RSZ --- ---
    DURDIN: "vánoční" set, ty si pamatuju, skládal to šestiletý syn na štedrý den, brečel, už fakt nemohl, ale nějak před půlnocí to měl hotové:)
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    TOMBRIDER: myslím, že to bylo z Pepco, minimálně odtamtud máme nějaké fake Lego Hero Factory. A pokud to bylo Pepco, tak to jsou 100% poláci...
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    RSZ: áááá zavěšený technic vrtulník 42052. Ten už tu přes týden skládám po večerech z dílků, které jsem tu měl po ruce a teď uvažuju, jak nahradit tu vrtuli (a ty zbylé díly co mi chybí), protože jsem nečekal, že to bude tak velký :))) a taky uvažuju, jestli si nekopit ty panely ve správných barvách a nepostavit to znova a to jsem si původně jen chtěl sestavit ten mechanismus protichůdně se točící vrtule :)))
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DURDIN: Tímhle jsem se nechal nachytat v Lidlu, byla to jejich playtive?(mám pocit žepoláci) Napodobenina Lego vlaku. Všechno strašně mizerný. Už jen když jsem vzal kostičky do ruky. Měl jsem pocit že jsou lehčí/vachrlatý. Taky že jo, cokoliv se složilo. Dokázalo se rozpadnout jen manipulací. Barevnost kostek vyloženě hnusná. Tak snad z toho mladej někdy užije aspoň motorek, baterry pack a dálkový ovladač.
    vyloženě vyhozené peníze.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    RSZ: ta Bf 110 je super, asi budu muset taky rozbit prasatko :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..lego kupuju já, on si kupuje cobi za kapesný od babiček:))
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..já to tu nechci plevelit, lego to není, ale ty cobi modely jsou (až na figurky) fakt celkem pěkný a prckovi se nedivím že si udělal extra polici:) zvlášť letadla vypadají pěkně


    DURDIN
    DURDIN --- ---
    RSZ: asi máš pravdu, že to nebylo COBI. Jsem se byl kouknout, návod i krabice někam zmizely, ale figurky co k tomu byly, jsou víc podobné klasickým lego figurkám a COBI má spíš "lego friends" postavičky. Takže tipuju, že to bylo něco úplně noname. Nějaké COBI taky máme a to se časem zamíchalo do Lega a "splynulo" a možná proto si pamatuju jen to "horší" :)))
    RSZ
    RSZ --- ---
    KAERO: no vlastně jo, mrkni v hračkárně vedle Lega:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam