• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: naprosto si neumim predstavit, jak by to slo zakomponovat do tela rakety. stred tvori jedna kostka s cudliky na vsechny 4 strany. kdyz tam dam hrnecek, tak uz nebude prostor na druhy aby vycuhoval na druhou stranu. takove podelne trubky se delavaji pomoci tycek, ale v tomhle designu jsem mel vubec problem aby to drzelo u sebe. vnitrek je docela komplikovany, aby tam byly ty spravne oranzove pruhy na spravnych mistech, a presto se to nerozpadlo.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KAERO: taky napad; tie vycnievajuce veci (2x pod napisom cosmos a 1x nad), nedali by sa napodobnit hrncekom? :) - resp jeho uskom.

    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: jo a samozrejme spice ma byt cela modra, akorat jeste nemam modry jehlan.
    KAERO
    KAERO --- ---
    No a jeste Kosmos 3M. Raketa je v mnoha barevnych schematech, miva na sobe spoustu log, ale najit fakt dobre fotky je neskutecny problem, protoze o tuhle raketu neni moc zajem. Je to sice ta nejvic pouzivanejsi raketa vubec, ale nelitaji v ni lidi.

    KAERO
    KAERO --- ---
    Tak mam asi finalni verzi vesmirneho nakladaku Cygnus, konkretne mise NG-16. Rozmery sedi, pohromade to taky drzi dobre, a nalepkama na slunecni panely jsem to vcera dokoncil.

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SHMADE: z toho mam cisla protoze 4 jsem u nas nesehnal :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SHMADE: To vypada taky dobre.A mas cislo toho tretiho setu?

    Jinak teda kdyz jsem ted skladal ten domichavac a pak tu pravekou bugynu tak musim rict ze je neuveritelny kam se lego posunulo.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SOJKA: Super, já chtěl mít celou tuhle Rally "řadu"... Což znamená to tvoje, pak takovou malou šestikolku a pak tenhle set, kterej jsme měl já.

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    po třiceti letech jsem vzkřísil tenhle Technic

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---


    Titanic ship on a tiny budget - The Brothers Brick | The Brothers Brick
    https://www.brothers-brick.com/2021/10/10/titanic-ship-on-a-tiny-budget/
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---


    Lego Technic: An Unofficial Illustrated History | The Lego Car Blog
    https://thelegocarblog.com/2021/10/09/lego-technic-an-unofficial-illustrated-history/
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KEJML: Mně stačí každý srpen třídit 10 setů 45544 a díky tomu, že už to mám natrénované a těch setů mám k dispozici cca 15, tak se to dá zvládnout ve dvou za jeden víkend =) a to je těch kostek dohromady cca 8k a drobotinu počítám na digitální váze. Takže přepočítat, zkontrolovat poškození a napytlíčkovat 9k dílů už je tak na 6MD, tzn cca 12k CZK ... proto půjčovny velkých setů asi nikdy fungovat nebudou =/
    GREW
    GREW --- ---
    KEJML: A sme u tech 50%... :D
    KEJML
    KEJML --- ---
    SOJKA: Jo, to asi bude ten zádrhel :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KEJML: chtel bych videt toho zamestnance co by to pak kontroloval jestli si vratil vsechny kosticky :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    BATY: No jsem si představoval, že v tý půjčovně by to bylo třeba za spíš za 10% ceny, ne za 50 :)
    BATY
    BATY --- ---
    KEJML: vezmu to od tebe za 8 tisíc
    KEJML
    KEJML --- ---
    Jako já bych si to postavil, prohlídl... ale co pak s tím. Jak to, že ještě nefunguje půjčovna Lega, která by přesně tohle nabízela? :)

    Jako jo, můžu si to koupit a pak prodat, ale to se mi asi nechce zase řešit...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    EMMET: nj, už jsem narazil na fotky strojovny... achjo :/ tak po Vánocích snad něco zbyde ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam