• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    zatial som to zapojil len tak testovaco; aplikacia v mobile pozna, ze nie je pozapajane vsetko tak ako ma byt, tak som musel zapojit motor aj ked model nie je zlozeny :) a predne zatacali a motor sa tocil. ako rychlo to este neviem, nie je to doskladane :) hovorim teraz o buggyne, 4x4 offroad sa k instalacii elektriky este nedostal a mne na stole nakoniec skoncil este aj 'stang. takze radosti a skladania a skladania :D
    ACID
    ACID --- ---
    HADIAK: jen pro info, nabíjí se ta baterka někam na 1,65V.. Takže buď v klidu a klidně je použivej
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nj, som si to vobec neuvedomil. dik, skusime, uvidime. :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HADIAK: jojo, jsou i výrobky, co se na ty 1.2V vůbecnerozběhnou. Když jsou třeba 4 v sérii tak je tam jen 4.8V místo očekávanývh 6V (což dají 4*1.5V standardní nenabíjecí nebo speciální nabíjecí)
    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: pojede to pomaleji. jsem si koupil tydle a davaji 1.5 soustavne az do upulneho vybiti. nabijes za 2 hodiny a jedes zas:
    ZNTER 2550mwh 1.5V USB AA 1700mAh li polymer li po usb rechargeable lithium li ion battery usb 2 hours fast charge|usb a|usb a ausb rechargeable - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32805748520.html?spm=a2g0o.9042311.0.0.57704c4dWqsoIp
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    jedna technicka;
    vobec som netusil / neuvedomil si, ze je viac druhov tuzkovych a kupil som AA 1.2 V ( https://www.alza.sk/panasonic-eneloop-aa-1-900-mah-8-ks-d2357624.htm ). a teraz na krabiciach (ano krabiciach, kupili sme aj buginu aj offroad :D ) citam, ze im treba 1.5 V. je to problem? dik.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    tak se potom hlavne pochlubte s vysledky pokusu o rozlepeni
    ACID
    ACID --- ---
    FARIN: vterinak se dá rozlepit acetonem. Lego je z ABS. Aceton lepta ABS. Just saying.
    EZEE
    EZEE --- ---
    EZEE: Tombrider
    EZEE
    EZEE --- ---
    EZEE: Praha 8. A je to rozebrany. Zbytek ma Tombraider a Bigbud.
    EZEE
    EZEE --- ---
    AXTHEB: City je tve, po svatcich se dohodneme :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    samozrejme, ze lego uz mame objednane ked sme si vsimli, ze v tesco je 30 % zlava aj na 42124. jfyi.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EZEE: Já bych si ten city box vzal, kde to máš?
    EZEE
    EZEE --- ---
    FARIN: nevim cim to lepili, to je jejich magie, stejne jako ty displaye na zakazku na obrazku..vemte si to nekdo pro prdel...Ten City box sviti a blika! :D
    FARIN
    FARIN --- ---
    EZEE: to bude lepeny vterinovym lepidlem ne? Ty maj vyhodu ze se daj zase rozlepovat debonderem. Nevim jak u klasickyho lega, ale treba u duplo vlacku by to mohlo mit smysl.

    Jestli se toh chces zbavovat tak bych zaexperimetovatl s Friends, samotnyho by me zajimalo jestli se to da rozebrat.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Treba duplo vlacek je nutne odsroubovat a pocitat s tim, ze kostky na vagonku jsou lepene (kvuli) corkam. Ale treba by to nekomu doma na vitrince mohlo delat radost.
    EZEE
    EZEE --- ---
    EZEE
    EZEE --- ---
    Chlapi mam tu nejaky displaye od Lega. (Bambule rusila). Nabizim za nejakou drobnost nebo korunu, necham na Tobe (barter). Jsou lepeny, takze spise na lapac prachu. Kdyby mel nekdo zajem dalsi foto zaslu. Duplo vlacek, Hidden side, Friends, City...
    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Jojo. Pred 5 dny mi prisel e-mail z legoshopu, ze se jim nepodarilo stahnout penize a ze mam kontaktovat zakaznickej servis. Zvedl jsem limity na karte, zavolal zakaznickou linku, pani strhla penize a dneska to prislo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam