• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    DURDIN: ale samozřejmě, když s to za tuhle cenu můžeš vzít, bez nějakýho postovnyho z eshopu a máš to hned, tak je to super.
    BATY
    BATY --- ---
    COSMY: Asi to mají na investici ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    DURDIN: cena dobra ale 30% no ja nevim takova ceska sleva klasicka
    BATY: na rc profi je za 3599 :D
    PTT
    PTT --- ---
    KAERO:jj, ma objednano celkem cca 30 stavebnic za cca 170k a zaplatil 10k. Ted mu doslo https://www.lego.com/cs-cz/product/harry-potter-hermione-granger-76393 a jeste nejake stavebnice Star Wars a Harry Potter
    KAERO
    KAERO --- ---
    PTT: super. mensi kousky? se mu povedlo objednat i jine sety nez ty 3? (surfer-beachfront-41693 , mickey-friends-fire-truck-station-10776 , antonio-s-magical-door-43200)
    BATY
    BATY --- ---
    DURDIN: Není to špatná cena, ale řekl bych, že skoro normální... spousta eshopů to má za 2600-2700... 3600 to nestálo snad ani na lego.com...
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    Dneska v Tescu, nevím jestli to mají všude, ale je tu spousta slevnenych velkých setů, třeba tady se mi zdá ta cena dost dobrá:

    PTT
    PTT --- ---
    KAERO: Tak kamos ma prvni objednavku doma. Jeho platba 300kc cena na obchode 6500kc. Ale zatim to byla objednavka s mensima kouskama.
    BONGI
    BONGI --- ---
    Zjistil jsem, že mám z City stavební stroje, auta, policii, hasiče, poštu, benzinovou pumpu, prodejnu motocyklu, zavodní depo, vlaky a nádraží, ale nemám žádné civilní domečky. To je město naprd. Bude volná tvorba dětí na téma městké domky.
    Kromě toho vnučky vymysleli projekt - omy navrhnou nějakou scénu z českých filmů a pokusíme se ji vytvořit z volných kostek. První dvě témata už máme - Švanda dudák pod šibenici, visící kostra, duchové (mozkomorové z Harryho) Švanda v deliriu a záchranářka Dorotka. Druhé je z Vesničko má středisková "Řidič Pávek díky selhání závozníka Otíka poráží Pražákům u chalupy sloupek u vjezdu". No uvidíme, je to výzva.
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    RSZ: má syn, ale příští rok už to bude dcera :D, naštěstí draků máme v zásobě dost

    VERCA_ZABA: žena se už na knihkupectví teší, jen čeká na nějaký čas kdy ji nebudou pomáhat děti :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    Ježíšek byl tentokrát hodný, asi aby mi vynahradil to moratorium na nákupy 3 měsíce před. :D

    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    FACEDANCER: to knihkupectví je super! měla jsem ho v merku, ale nakonec vyhrál Strašidelný dům na pouti. Akorát jak je to náročný, tak to mám skládání na pěknou řádku večerů
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FACEDANCER: super mikrobuild!
    RSZ
    RSZ --- ---
    FACEDANCER: a schválně, draka 71754 má dcera nebo syn? Dcera (10) ty draky žere děsně, má asi sedmého a hraje si s nimi docela vytrvale.
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    FACEDANCER: Nexo nights nás nikdy moc nechytlo a co se týče střílení a otáčení tak v tom bylo dobré třeba lego Chima, to taky děti dost bavilo, než jsme přešli na Ninjago. I když teda poslední dobou se mi zdá, že se to taky začíná dost opakovat, uvidíme co přinese letošek.
    Popravdě, když jsem poprvé viděl sety na monkey kinga, myslel jsem, že to je nové Ninjago :)
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    DURDIN: ne vsechny Monkey Kid sety jsou totální odvaz, fusion mezi Ninjago, Nexo Knight a Čínskou legendou je občas na hraně ale jinak kromě Hory buných květů jsem nadšeny z kostěného démona
    The Bone Demon 80028 | Monkie Kid™ | Buy online at the Official LEGO® Shop CZ
    https://www.lego.com/en-cz/product/the-bone-demon-80028

    ale hlavně je super jak vizuální stránka baví mě, ale zýroveň to funguje skvěle i jako hračka pro děti, v tomhle mi to fakt hodně připomína nexo knight, kde se taky dá vším otáčet a z kde čeho střílet
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    FACEDANCER: Monkie kid jsem snad u nás nikde neviděl, ani to není v papírovém katalogu i když na lego.com se dá sehnat. Je to imho škoda, rozhodně mi to pripadne lepší serie, než třeba Mario...nebo 20 let stejných setů starwars...
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    skončili svátky a tak se chlubím co se stalo doma
    tak zaprvé sem letos opět stihl PF


    v rodině dostal lego každý, syn, dcera, já i žena

    a začali jsme i stavět, dávám jen Monkey Kid set, protože si myslím, že u nás není nejběžnější


    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    …davam to sem jeste jednou, lehce upraveny, napadlo me pridat slamak a katanu az pozdeji… ale ted to ma uz ten spravnej feeling. Inspirace Ghost of Tsushima

    KULHY
    KULHY --- ---
    NIKKARIN: Da se se pres Bricklink objednat ze Slovenska za 5800, jako ma na ten set dost zalusk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam