• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Tak treba uz dostanes nejakou revizi, kde bude ten mechanismus zamku fungovat bez oprav. ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    taky jsem ted dostal smutny email. o tom ze nic nedostanu :)
    a jeste me dalsim emailem upozornili, ze sherifuv trezor dostanu az v cervnu, protoze jsem v nejake druhe vlne, buuuuuu!
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ale někdo psal o kámošovi, že už to dostal, ne?
    BATY
    BATY --- ---
    Tak to nakonec dobře dopadlo...

    To bych byl docela nasranej, kdyby vám to poslali...

    ;)
    RSZ
    RSZ --- ---
    "je nám to opravdu líto, ale objednávku, kterou jste nedávno uložili na LEGO.com (T384732322), jsme museli zrušit.

    Při aktualizaci našich cen začátkem roku došlo k tomu, že ceny některých LEGO stavebnic byly, bez našeho úmyslu, uvedeny na naší webové stránce ve zjevně nesprávně nízké ceně. Tato chyba byla nyní opravena s tím, že dále vyšetřujeme příčinu jejího vzniku, abychom se jí do budoucna mohli vyvarovat. Veškeré objednávky ovlivněny touto chybou byly zrušeny.

    Blokovaná částka na vašem účtu bude odstraněna a peníze nebudou strženy.

    S pozdravem, "
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VACA
    VACA --- ---
    JUNGLER: Samozrejme pod podminkou, ze se to umi rozklopit a uvnitr je nekolik scenerii v meritku minifigu;)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    OMNIHASH: však ta loď v originále taky krásou neoplývá :) to nic nemění na tom, že jako správnej geek ji chci :D
    KULHY
    KULHY --- ---
    OMNIHASH: Sehnal jsem pres BL za pet.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KULHY: tyjo, kdy lego takhle strašlivě zdražilo? 2.500 kostiček stávalo čtyřku a ne desítku
    WERT
    WERT --- ---
    KULHY: Pak nahod recenzi :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JUNGLER: to je snad ještě hnusnější než hvězda smrti!
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JUNGLER: tohle chci!!!

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    KAERO: safra a kdy bude možný koupit nějakej pořádnej velkej set se samotnou lodí Červenýho trpaslíka? Něco ve velikosti setu Discovery raketoplánu bych si představoval :) nebo klidně i větší.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ahoj, mam na ceste 21322.

    Myslel jsem ze konverze mezi vrakem a lodi je relativne okamzita, ale koukal jsem, ze to muze klidne zabrat pul hodiny. Kdo tenhle set mate, jakej stav preferujete?

    KAERO
    KAERO --- ---
    NTR23: to by me pak zajimalo, jestli ty minifigy jsou oficialni.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    omlouvám se, jestli to sem nepatří. Syn dostal omylem stejné lego, co má. Nechcete to někdo s něčím vyměnit?
    Lego City 60252 Buldozer na staveništi - Heureka.cz
    https://lego.heureka.cz/lego-city-60252-buldozer-na-stavenisti/#prehled/
    NTR23
    NTR23 --- ---
    KAERO: Četl jsem, že z toho nic nebude už jako při tom předchozím setu. Nezískají od majitele autorských práv povolení.
    KAERO
    KAERO --- ---
    a uz bych si to davno postavil a prikoupil tyhle figurky, kdyby nebyly tak neskutecne drahe, 2000 za 6 minifigu je proste na me moc.
    Cult Classic Space Comedy Full Set - Custom Design Minifigures, Access
    https://minifigs.me/products/custom-red-dwarf-complete-minifigure-set
    KAERO
    KAERO --- ---
    DICK85: ha, dalsi varianta. Uz tam jeden pred dlouhou dobou byl, libil se mi i ten Modry trpaslik:
    LEGO IDEAS - Red Dwarf Lego
    https://ideas.lego.com/projects/476ec4f8-d2a4-44d2-b70c-e67a2256d20d
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam