• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    GONZA223: Pokud ti něco chybí, tak napiš sem a lego to do týdne pošle: https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts/broken/location
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Prosím pěkně netušíte jak se dostat u setu Lego Creator Expert 10282 k této nálepce která bohužel v setu chybí...

    KULHY
    KULHY --- ---
    KVIIIK: Tak to jsem na tom fakt dobře. :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KVIIIK: minimalni cena je porad nekde kolem 2600. Spis predvanocni slevy, narust inflace atd.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAERO: vycházel jsem z toho, že na velkých krámech je posledních pár kusů a na ostatních pomalu leze nahoru. Možná falešný poplach... Jo a tu Barakudu mají aktuálně i na Muzeu Lega za 7399,- s jetou krabicí.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KVIIIK: saturn ma uz nejakou dobu obnovenou vyrobu, a ta nova verze (jen precislovany) se jeste bude nejakou dobu vyrabet (jeste neni oznaceny jako "will retire soon"), takze neni duvod plasit.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KULHY: viděl jsem Baracudu ještě za osm litrů na CZ eshopu, na 7800 s počkozenou krabicí na bazoši. Jinak to jde už pouhé dva měsíce po vyprodání na Alze, Mallu etc strašně nahoru.

    Ze skladů pomalu mizí i Saturn V, tak kdo ještě nemáte a nechcete za něj dávat za měsíc o dva litry víc, tak neváhejte ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: fasinuje me ze to zvladnul postavit funkcni v tehle velikosti.
    KULHY
    KULHY --- ---
    WERT: Ten slovak to ma uz vyprodany, ale jeste tam z EU je neco v Portugalsku, Belgii a Francii

    BrickLink - Set 21322-1 : LEGO Pirates of Barracuda Bay [LEGO Ideas (CUUSOO):Pirates] - BrickLink Reference Catalog
    https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=21322-1#T=S&O={%22cond%22:%22N%22,%22ii%22:0,%22iconly%22:0}
    WERT
    WERT --- ---
    KULHY: To je dobry! A jde to nekde jeste koupit?
    KULHY
    KULHY --- ---
    WERT: 5800
    WERT
    WERT --- ---
    KULHY: za kolik jsi koupil?
    KULHY
    KULHY --- ---
    KVIIIK: Dik za tip, to je celkem fajn vyzva si postavit ze zbytku neco k lodi.

    Jinak uz to prislo, trochu promackla hrana krabice a mirne osoupany tisk, ale jinak parada.

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KULHY: předělal jsem to podle tohodle, takže mám loď i ostrov. Ale zabírá to děsnýho místa a nejspíš to zase přestavím do tý základní verze "vrak", protože je zkrátka nejhezčí.
    LEGO MOC Jose's Inn - island tavern modification for 21322 & 31109 by zr_legomaniac | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-72271/zr_legomaniac/joses-inn-island-tavern-modification-for-21322-31109/#details
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    KULHY: preferuju ostrov, je imo lépe navzřený a vizuálně je pro mě lepší navíc se k němu dají dostavovat další ostrovy, plus je dobré mít pár starých opic a tím se to posune ještě někam jinam

    loď je nostalgie lvl.3000, ale pořád je to loď jaké tady už byly, ostrov je prostě neco jiného

    přidávám jednu fotku ze stavění a jednu když se k ostrovu dostali děti

    ACID
    ACID --- ---
    Ta SR-71 je povedená + skoro všechny baráky
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jinak kdyby se nekdo divil, ze nechci JWST - ma blbe meritko, a uz mam zalusk na MOC v jedinem spravnem meritku 1:110, stejne jako Saturn V :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: je to jasný, big boy
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vybrane projekty pro Ideas. A jiz podruhe se zaradila Baba Jaga. A je tam dalsi hromada pecek: ghibli studio, asterix&obelix, nadherny koralovy utes, funkcni rubikova kostka, big boy, sr-71, fakt nezavidim tem co to vybiraji:
    LEGO IDEAS - Blog - 36 Product Ideas Qualify for the Third 2021 LEGO Ideas Review
    https://ideas.lego.com/blogs/a4ae09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/294d596d-bbb4-4fff-b0e0-da7c7b21e0da

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam