• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    BATY: to jo! nádraží z Disney train se nepočítá, protože je hnusný a drahý :D
    BATY
    BATY --- ---
    KVIIIK: Nádraží potřebujeme jako sůl...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ZELGARIS: dík, já to nebyl schopný najít. A teď to zkouším znovu a pořád nejsem, jak kdyby ten jejich search bar ani nefungoval...
    Aktuálně nejvíc držím palce nádraží https://ideas.lego.com/projects/d877ae63-11e8-4e20-ac19-97c72ebe25c6 a pirátské hospodě https://ideas.lego.com/projects/e93ad7aa-1a28-4a5d-9974-afca23ff7294, tak doufám že alespoň jendo z toho vyjde.
    CHIX
    CHIX --- ---
    FACEDANCER: to je dobry, charaktery jeste lepsi
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    během víkendu jsme s dětmi postavili totem inspirovaný Encanto
    když říkám postavili myslím tím sebe, děti jen komentovali, když něco vypadalo špatně

    jen jsme neměli dost kostek abychom se na to dalo koukat z více stran

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Tuší někdo, jak se vlastně vybírají stavebnice, které se vyrobí v rámci "ideas"? Měl jsem za to, že jsou to věci, které projdou výběrem a pak schválením tady https://ideas.lego.com/, přitom ten globus tam vůbec není.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Review: LEGO Globus (Ideas Set 21332)
    https://www.youtube.com/watch?v=oLaDMf2TgXk


    BATY
    BATY --- ---
    Tak hotovo. Konec spamu :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    KULHY: ne ne, tahle ma zakulacenou strechu (to je puvodni, kluci zachod zasadne nerozebiraji), v setu 60216 je rovna. toitoika je z 60073.

    JOPS: jj letiste 6392, a kostka s usmevem je ze setu 366
    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: hodiny bych tipl letiste, aspon ja to mel na letisti :)

    a ta ta kostak na hristi s tim usmevem taky znam. Mel jsem/mozna i stale mam, ale asi to byl v te dobe klasickej BASIC set
    KULHY
    KULHY --- ---
    KAERO: Toitoika z hasicskeko setu 60216 :)
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Diky, ale spis jsem mel jen kliku, ze jsem mel ty stejne sety co Ty :-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    JANFROG: je to set 740. 'modry povoz' jsi taky uhodl, a letiste taky. Ses frajer, davam ti 10 bludistaku!
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    JANFROG: ale cislo nemuzu dohledat - je to cerveno-zluty tahac cisterny, ta cisterna ve skutecnosti v sobe mela 3 burty. Je to takovej ten universal set...
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Super!!! Dobry napad!
    Ty cerveno - zluta "vrata" a okna pod drakem poznam, ten set jsem mel, ale cislo nemuzu dohledat.

    Telo Hagrida je rekl bych z 6038 ("modry kocar") ale jeho nohy jsou odjinud.
    Ten sud za Hagridem pod cervenym hrnkem by mohl byt take z toho kocaru.

    Hodiny pod drakem vedle zlutych oken by mohli byt z 6392 ("zlute letiste")
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jsem s detma stavel bradavice. Postavene ze setu 30+ let starych i nejnovejsich Minecraftu.

    Prvni obrazek je Bradavicky hrad s velkou sini, dvoranou a hodinovou vezi. Na strese sedi drak, hned vedle modreho sovince. Na dvorane je zahrada mdme Prytove.

    Druhy obrazek je Hagridova bouda: Hermiona, Quirell, Hagrid a Seamus.

    Posledni je famfrpalove hriste, hraje Malfoy vs Harry. Hlavni soucasti hriste je samozrejme zachod. Kun neni kun, ale gryf Klofan.

    10 bludistaku pokud poznate aspon 3 zdrojove sety. Pouzito jich je minimalne 8.

    KULHY
    KULHY --- ---
    sorry za velikost
    KULHY
    KULHY --- ---
    Tak malej to nakonec dal skoro cely sam. Je to nadhernej set. Kazdy misto je plny detailu i v mistech, kam se po postaveni uz poradne nedostanete. Ma to jednoduchou, ale chytlavou background story. Navod perfektni, jen jedna nevyznamna chybicka. Je tam par fakt zajimavych principu — naklonene steny vzhuru nohama, narotovani a naklon upevneni pride, nakoso vestavene okno v rovne stene apod.

    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: aha, jo, tohle. a to jsem to uz nekdy videl, ale zpaomnel a nedohledal. dik!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam