• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: No jo, vidíš, tak to nechápu, jak mě to minulo, tak to se omlouvám.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    BATY, KAERO: tohle Lambo jsem sem už házel nějaký čas zpět ,) ANGELFREE, taky na něj mám zálusk
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ještě pro info pro kompletnosti, mě Burkhar psal toto
    A jenom dodám, že když jsem to asi před rokem rozebíral, nijak jsem to nekontroloval podle fotek na netu a tudíž fakt nevím, zda třeba něco nechybí. To jenom, abych předešel případným nedorozuměním.

    přijde mi, že lod je 6268 a ostrov 6279? Zbytek nedokážu ani tipnout.. Ale taky si nejsem jistý, že je to komplet.
    Nicméně, nechcete to někdo vzít napůl? Jde mi jen o tu loď, ostrov jen když nebude zbytí.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    EMMET: Vůbec nevím, nabídni do pošty, je vás víc, co to zvažujete.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KVIIIK: nojo, hezke, to druhe nadrazi je takove detailnejsi, zivejsi, kdezto to v bricklink designer program je takova skoro hola budova.
    EMMET
    EMMET --- ---
    BURKHAR: Stále nepadla odpověď na otázku, jaká je představa o ceně. Piráti i Technic jsou dobré stavebnice
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAERO: subjektivně mi to nádraží nepřijde nic moc, mnohem víc se mi líbilo tohle https://ideas.lego.com/projects/d877ae63-11e8-4e20-ac19-97c72ebe25c6
    A jestli jsou to Bricklink exkluzivky, tak to bude zase za 10 tisíc :(
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak jsem dostavěl. U toho bagru jsem vlastní blbostí dal jednu osu obráceně a vracel se k den zpátky. Mercedes se pohybuje velmi svižně a zvládne i slušný kopec, ovládání je jednoduché, takže vnuk řádí. Bagr se pohybuje velmi slušně i přes svoji velkou váhu ( na rozdíl od Liebherru). Ovšem zvedání a naklánění radlice, pohyb rypadla a žebříku je velmi pomalé a u rypadla a žebříku občas je odezva dlouhá.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Jo a policejní auto je na 9V baterku a možná by mělo ještě houkat a blikat, ale nezkoušel jsem to, všechny 9V baterky mám v kytarách, ladičce, efektech a byl jsem línej to přepojovat.
    KAERO
    KAERO --- ---
    BrickLink Designer Program Round 3 Preview
    Space Troopers!
    1950s Diner
    Train Station: Studgate
    Working Waterfall
    Exploratorium
    Winter Chalet
    Modular Construction Site
    Mountain View Observatory
    Brickwest Studios

    Pro vlackare je to nadrazi skoro povinnost :) Ale pro me tam nic neni.
    BrickLink Designer Program Round 3 Preview - The Brick Fan
    https://www.thebrickfan.com/bricklink-designer-program-round-3-preview/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bricklink-designer-program-round-3-preview
    BONGI
    BONGI --- ---
    BURKHAR: Jakou máš představu o ceně?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Onehdy jsem tu psal, že se chci zbavit starého LEGA. Ozval se mi kamoš, ale pořád to odkládal a tak to hodím sem, zda by měl někdo zájem. Prodám pouze jako celek.

    Všechny Technic a loď s ostrovem jsou kompletní, akorát jsem to musel rozebrat na uskladnění a něco se při tom svévolně polorozpadlo. Plus je k tomu hromada random kostek.

    Snad to není spam, nejdřív to dát sem, než udělám inzerát.

    RSZ
    RSZ --- ---
    CROSS: pokud to chceš tiptop, existujou potravinářský silikonový maziva na plasty, jinak kapka silikonového oleje
    CROSS
    CROSS --- ---
    Z jiného soudku. Mám tu tenhle Duplo kamión a hrozně otravně mu vržou kolečka. Synovi to nevadí (což to dělá mnohem horší....) Než ho zkusím rozebrat, čím byste to namazali, nebo jak byste to řešili?

    KAERO
    KAERO --- ---
    AXTHEB: ech. A, B, ani C se nedivi, je jim to jedno. Divim se jen ja, a divim se chovani D. A taky se trochu divim vsem co si rikaji o penize za navody.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BATY: aspoň vím, na co přestavět tu Targu =)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KAERO: No, tak ať se pak nediví. Možná trochu chyba platformy, že v tomhle autory nějak nevede.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: je na tobe jakou licenci jim das. 99 % autoru to neresi. Bud to daj za penize nebo zdarma.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KAERO: To ty modely nemají nějakou licenci? Třeba Creative Commons?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Koukam na rebrickable na ruzne nove veci, a prijde mi ze se cim dal vic rozmahaji navody za penize. Trosku skoda. Uz to neni takove svobodne jak 3 roky zpatky.

    Jo, kazdy na to ma pravo. Nekdy to ale ve mne vyvolava spatny pocit - treba jedna raketa, co mam v merku, je postupnym vyvojem. Zaklad rakety udelal clovek A, to pak upravil clovek B, neco pridal clovek C, vsichni zverejnili zdarma. Pak prisel clovek D, dotahnul detaily to do dokonalosti, ale uz chce za to penize, pricemz v popisu zurive dekuje A,B i C. A ty upravy jdou snadno odhadnout okem z jedineho obrazku. Jasne, jsou to jen trapne 3 $, ale i tak to zamrzi.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: To jo, asi si s dětma uděláme o víkendu projekt, Porsche osprchujeme, rozebereme a představíme na lambo ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam