• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NOIK
    NOIK --- ---
    BURKHAR: jojo všechny to hrozně zajímá, že se ti to autíčko nelíbí
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OMNIHASH: Jenom vyjadřuji pohoršení nad zpracováním. Udělat někdo takovej bastl s Ferrari F40, to bych už byl příkřejší. Prostě se mi to zpracování nelíbí, přijde mi špatný a pro ikonické Lamborghini Countach dehonestující. Rozumíš psanému slovu?
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    OMNIHASH: Ty jo, vim ze to je off-topic, ale ty Tvy komentare me bavi. Ja jsem normalne take zpruzelej na celej svet, ale tohle me fakt rozesmalo :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Klasická bulharova pětiminutovka míru, lásky a respektu... chlape, nepřemýšlel si někdy o tom,že kdyby ses zbavil svý pernamentní zpruzelosti na celej svět, bylo by tobě i týmu okolí o dost líp? Snaha o flejm ohledně modelu auta v legu, twl, takhle důležitý bitvy sme vedli na základce, než nás třídní ve druhý třídě s Martinem rozsadila, že se ty dřísty už nedaj dál poslouchat...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KULHY: Ne, oblíbenou loď mám Bismarck.
    KULHY
    KULHY --- ---
    BURKHAR: A Titanic hádám oblíbená loď. ;)
    BURKHAR: Myslím, že by jsi svou lásku k originálům mohl uplatnit na patentovém úřadě…
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KULHY: U takhle disproporčního modelu se nedá vůbec mluvit o měřítku.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OMNIHASH: Tož zrovna Countach je hranatej až až, oblíbený auto mýho dětství. :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KULHY: ono ho to přejde, až se poprvé pokusí přenést něco nehranqtýho z reality do lega sám ;)

    Mě stačil první pokus na mikrobuild náhodný pražský památky, aby můj respekt k mocařům vzrostl o 1000%
    KULHY
    KULHY --- ---
    BURKHAR: Mě to přijde jako interpretace dost v pohodě. Udělej lepší ve stejném měřítku.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KULHY: Cože?! To nemá s předlohou nic společnýho.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PETJU: Je to dost nepovedený, Countach to nepřipomíná vůbec.
    KULHY
    KULHY --- ---
    PETJU: Ty zadni lampy jsou super!
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    PETJU: ty disky asi nejsou final, co?
    RSZ
    RSZ --- ---
    PETJU: tyjo, ten zadek se povedl
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PETJU: Ty nemáš Audi S1 😲??
    Škoda že nedělají víc youngtimers nebo vlastně už veteránů. Legu sluší hranatá auta. Jak se snaží o něco moderního aerodynamického. Tak vždycky to spíš vypadá jak po bouračce...
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: Jde hlavně o to poštovné. U některých našich i zahraničních prodejců mám takhle objednávku třeba měsíc.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: No, když třeba koupím mix, třídím ho a kompletuji sety. Pak hledám scházející u sebe a pak na Bricklinku. Jenže to chvíli trvá a některé dílky jsou u prodejce např. jen jednou. Potřebuji je bloknout, ale ještě budu následně objednávat dál.. Jde o to, abych neplatil několikrát poštovné.
    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: tuhle moznost jsem jeste nikdy nemel potrebu vyuzit. k cemu to pouzivas?
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: Jedna rada k Bricklinku. Když vytváříte objednávku delší dobu (několik dní), tak je potřebné vědět, že zboží v neukončené objednávce není blokované pro prodej ostatním. Tak se může stát, že při závěrečné kompletaci zjistíte, že některé kostičky vám z ní vypadly. Jediné řešení, které používám, je zkompletovat objednávku a napsat prodejci ať zatím objednávku nezpracovává a nefakturuje, že budete ještě přidávat do nějakého data. Pak přidáváte nové objednávky, které se objevujíjako další batch. Po poslední objednávce napišete prodejci, že je hotovo. Bohužel to ale neřeší problém s vysokým limitem jedné objednávky. Nicméně se mi stává, že prodejci, od kterých beru častěji, mi sdělili heslo, které umožňuje kompletaci bez dosažení limitu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam