• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: zkousel jsem mu vytisknout nejaky MOC ale celkem bez uspechu..
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    HADIAK: ja dnesni deti v tomhle moc nechapu, my jsme meli lega hrozne malo ve srovnani s tim co maj dnesni deti ale staveli jsme z toho porad novy a novy veci,

    nas malej vetsinou postavi s velkym nadsenim podle navodu ten A model, kterej ho pak bavi tak tejden na hrani a pak skonci nekde ve skrini na par mesicu . pak to rozebere a uz z toho vetsinou nic nepostavi, takze jsme mu ted dali stopku na lego a bude si muset prat jiny hracky
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ANDR3E: to je divne.. city mi pride dost take modularne, aby sa z toho nedala spravit daka kulisa k ninjago, neverim.
    to by som skor obratene chapal; ak ma rad technik / city a dostane daco taketo imaginarne (ninjago / batman / etc), tak skor to do toho "realneho" zasadit.

    ale chapem, ze sa nemusia prisposobovat, ked je toho 100x viac ako pred 30r.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VIDA: ja bych se taky zeptal, nas malej ted v deviti letech rekl ze Star Wars je pro maly deti a ze nic jinyho nez Technic uz stavet nebude...takze lepsi kupovat neco "na miru" nez koupit neco co se pak nekde bude valet v supliku....kdysi jsem koupil kamaradovymu synovy malej City set, ten ale nikdy nepostavil, protoze ho City nezajimalo, a stavel jen Ninjago tusim... dnesni deti jsou v tomhle vic rozmazleny, ja byl tenkrat s brachou vdecnej za kazdy Lego, kdyz ho rodice mohli koupit jen v Tuzexu :))
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Spíš bych se ho prostě zeptal. Náš syn třeba miluje Ninjago a to proto, že ho sleduje jako seriál na Netflixu.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    VIDA: já si myslím že takový sety Lego City jsou pro 7 letý hároše naprosto ideální.
    KAERO
    KAERO --- ---
    VIDA: pokud fakt nevis jake ma preference, tak proste vezmi nejake lego kde je napsane pro deti stare 7-neco.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VIDA: tohle je strašně individuální, můj syn třeba jede od 7 technic, chce to vědět, jak mu to jde a jaký lego má doma, aby si mu nekoupila něco moc složitýho, nebo naopak triviálního
    VIDA
    VIDA --- ---
    Nějaký nápad na LEGO pro sedmiletýho kluka? (Vim, co bych ocenila já, ale mě nejni sedm už pár desítek let a nejsem kluk.)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Od 16.3. zas mají v Albertu lego za body
    WERT
    WERT --- ---
    PETJU: Nechtel by nekdo za 17?
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: radsi ne, protoze jsem ted nedavno zadal nakup kosticek na Delta II.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: A zeptal ses?
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: hm, treti uz mi manzelka nekoupi :(
    WERT
    WERT --- ---
    Za kolik se tak da koupit Titanic???
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    PETJU: jo, taky mám pro 911 slabost a existuje spousta návodů, jak to přestavět, aby vypadaly ještě lépe. no, uvidíme kdy na to budu mít čas :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    PETJU: ad bílé trio: myslíš tohle? :)

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    PETJU: vidíš, já v listopadu koupil tři 911 i A80 á450 na dárky a něco mi zbylo. asi počkám ještě půl roku a hodím to na Aukro taky :D
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: Když si vezmu, že to bylo v u nás v Dráčiku za 480, možná i míň :) Myslel jsem, že je ještě čas, nějak mi to uteklo...
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: Tu bílou 911 mám, ale už se mi nepodařilo sehnat to Quattro :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam