• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    FARIN: No a vidis a treba to nekdo chce hned a radeji to koupi za spekulativnich 6500 K nez "Nějaký eshopy v CZ ho maj, ale za 8 tisíc :)"
    FARIN
    FARIN --- ---
    ZELGARIS: nepotřebuju to koupit hned za spekulativní cenu. Čekám na oficiální naskladnění
    WERT
    WERT --- ---
    FARIN: Bude pocatkem kvetna prej… jinak vsude vyprodano.
    BATY
    BATY --- ---
    FARIN: Taky na to čekám... Nějaký eshopy v CZ ho maj, ale za 8 tisíc :)
    FARIN
    FARIN --- ---
    Back to the Future není v oficiálním obchodě skladem. Můžu v dohledný době čekat naskladnění? Netušíte někdo?
    KAERO
    KAERO --- ---
    MESHUGGAH: jestli nemas zadne starsi motory systemu PowerFunctions, tak bych sel do neceho co umi CONTROL+ (Powered up).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    som zistil, ze BrickController 2 si nevypytal ziadne permissions a teda ani nema ziadne povolene a ani mu nemam ake povolit, kedze si ziadne nepyta (na mobile v app/permissions settings). nechapem.

    preto nenajde ani ziadny ovladac a ani ziadny technic hub.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    KAERO: První část chápu, jde mi spíš o to co vybrat "sbrick/buwhizz/technic hub".
    KAERO
    KAERO --- ---
    MESHUGGAH: podivej se na nejaka videa jak to nekdo zmotorizoval. mozna se bude nekde i valet navod. pak si sezen adekvatni kostky a pripadne sbrick/buwhizz/technic hub.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Když řešíte motorky - dostavěl jsem Land Rover a rád bych ho motorizoval. Je to v podstatě můj první moderní Technic po 20 letech, takže nemám jinou stavebnici, kde by motorky byly a ani žádné zkušenosti, co dobře fuguje apod. Poradíte nědko jak to efektivně udělat?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KAERO: to som cital. tak mi to dako neslo.
    KAERO
    KAERO --- ---
    google 5 sekund. nemas zac.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Gamepad control for LEGO Technic 42099 & 42100 with BrickController 2!
    https://www.youtube.com/watch?v=G4fTGnBA6M0
    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: a dyt to pise na tom popisu programu, ze to podporuje:
    Supported receivers:
    - SBrick and SBrick Plus
    - BuWizz 1 and 2
    - BuWizz 3 (basic support - no servo mode for PU motors)
    - Lego Powered-Up HUB
    - Lego Boost HUB
    - Lego Technic HUB
    - Lego Power Function infrared receiver (on devices having infrared emitter)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KAERO: sbrick praveze nemam. preto potrebujem vediet, ci to ide s technic :) len ten jeho popis je taky... jak keby to pisal madar.
    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: nevim, ja to pouzil v tabletu s SBrick a noname gamepadem a jelo mi vsechno napoprve. Ale muzes zkusit projet to forum na eurobricks a zjistit jestli to uz nekdo neresil.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    skor by som potreboval uistit, ze tato aplikacia funguje s lego technick, bez pridavania ziadneho ineho HW a ze spolupracuje so steam controllerom.

    ze proste chyba je medzi displejom a sedackou.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KAERO: tak daleko som sa s tou aplikaciou nedostal, ze by som dokazal povedat, ze je to bug / missing feature / moja_neschopnost :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: pokud si si jist, ze jsi nasel nejaky bug u toho BrickController2, tak to muzes projednat na eurobricks, autor István Murvai tam pravidelne odpovida a resi problemy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam