• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    WAKO
    WAKO --- ---
    ...no akorát já bych možná vzal obě chapadla ...hodilo by se to na vyprojektování menší průzkumné ponorky :)
    WAKO
    WAKO --- ---
    MAART: nejkrásnější krádež o který sem slyšel :)
    WAKO
    WAKO --- ---
    jho to jsou hodně zásadní věci...tohle všechno mi předal brácha ...já jsem pak už měl přístup k věcem tak od roku 1994
    MAART
    MAART --- ---

    JON: jo, jo něco takovýho si vybavuju__určitě semseho snažil postavit z domácích zdrojů; najdi náhled nějakej; to bude tak rok 80 - 85 ne?
    WAKO: 6951 - zásadní! __neměl sem, ale (jste první kdo se to dozví;)jedno to chapadlo sem jednou na návštěvě čórnul spolužákovi__:) lego je holt vášeň__

    __paxi eště vybavuju, že sme dýlovali s legáčkama - dva civilisty za vojáčka s tornou apod__:)

    JON
    JON --- ---
    Ja jsem dzckz chtel ten nejoldskulovejsi zlutej hrad kde byli ritiri na konich, ale ti kone se jeste skladali z kosticek a na hlavach meli normalni kosmonautsky helmy. Bohuzel v ty dobe kdy jsem mel dost rozumu na hrani si s kostickama uz byla jeho vyroba beznadejne ukoncena :(
    RADAK
    RADAK --- ---
    to sem chtel a nikdy nemel :-(
    ACID
    ACID --- ---
    WAKO: tohle mel kamos
    IKA
    IKA --- ---
    WAKO: kona som vzdy chcela.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    6951 mám! :)
    WAKO
    WAKO --- ---
    WAKO
    WAKO --- ---
    WAKO
    WAKO --- ---
    WAKO
    WAKO --- ---
    taxem měl radost ze znovuobjevení mých archivovaných plánků, že jsem si je dovolil naskenovat a ukázat ;)

    CATHACK
    CATHACK --- ---
    LEMUR: to je LEGO?
    PAFKA
    PAFKA --- ---
    LEMUR: nadhera!!! To si postavil uplne sam??? :-))
    LEMUR
    LEMUR --- ---
    jé lego :) tak já přihodim něco svojeho :-)
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    CATHACK: zajimave cteni, nevypada to ani tak slozite, kdyz clovek zjisti co za tim je.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    ANT_39: dobrá, tak dám přímý odkaz: http://www.andrewlipson.com/escher/relativity.html
    ten chlápek dělá super výtvory, žádný lepidlo ani fotomontáže (když nepočítám tu vybouleninu)
    akorát to postaví tak, aby výsledná fotka fungovala jako optický klam
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    AXTHEB: ani fotomontaz to neni? Ta by byla 100% lego, jen s trochou zakulisniho cachrovani :)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    je to tady spolu s dalšími zajímavými kreacemi: http://www.andrewlipson.com/lego.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam