• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    ani nevim, jen vim ze sem nespal doma, nemam klíče a bolí mě hlava.. :/
    FND
    FND --- ---
    a co se vcera vubec vyschuzovalo? :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DUFFKA: medard je vyndanej ;)
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    KRUPAN: no medard teda ukazuje uplne neco jinyho....
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    a ja nemam plastenku..
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SUOTAM: do kočárkárny :))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Zamračená obloha, mrholení, ale teploty nad deseti stupni Celsia. Tak vypadá předpověď na nejbližší dny a zřejmě i celý příští týden. Namísto příjemných podzimních výletů do přírody tak mnoho lidí zvolí spíše pohodlí domova či BLÍZKÉ HOSPŮDKY. :))

    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/o-vikendu-na-vylet-jen-s-plastenkou-mrholit-bude-i-cely-pristi-tyden-11t-/domaci.aspx?c=A111027_060337_domaci_hro
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    kam si tam dame ty kola? na strese ani v autech je asi pres noc nechavat nebudem ne?
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    stačí kliknout v záhlaví na ten monstr nápis neasi!
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    tak sem se dočetla že by to fazolování vadit nemělo... http://wild-cat.cz/clanek/165-zadano-pro-cyklomaminky-aneb-kolo-a-tehotenstvi jen se nemam přehřejvat a jezdit v nadmořské výšce nad 2 500 metrů..hh tak to zkusíme...(kdyštak za mnou budete sbírat fazole).. a do sauny a ledového bazénku s těma vašema blitkama nesmim! jup!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    takze ve finale je to kde?pul dne sem tu nebyl a ted v tom mam bordel. taky kdyztak hlasuju pro cross, pokud by se hlasovalo:) mam to bliz.. jinak je mi to asi sumak..
    FND
    FND --- ---
    pms
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    FATALLUBA: nejde vo to pivo jenom...brkal je z palmovky za deset minut v crossu, co mi tady povídáš za nesmysly, že nějaká psí díra voe? :)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    nemusíme tady řešit nějaký píčoviny a tleskat si nad hlavou, ne? Co hele? Velký kluci, ne. Se nebudeme hádat. Co? Hele Jako ňáký mrdky mediální.
    O víkendu si dáme kroužkovaný a jaký budeme,ne? :)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Ale vole Honzíku, každýmu je jasný, že jde vo to pivo, tak řeknu nemaj tam pivo nejdu tam, podejte report a je to, neasi ,)
    FND
    FND --- ---
    uz se perou?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    vyseru
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    tady ta debata pro mě nák ztrácí smysl..
    na Palmovce je to pro to, protože sme se tak před tejdnem dohodli, nikdo na to neřek ani popel a to že tady bliješ naky moudra za pět minut 12 je věc jiná..
    tak se na to vyser...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    já na palmovku seru a hotovo, napište mi to do mailu...co se tam stejně bude domlouvat? nic... vezu luboše, trefim tam a "program" na víkend se domluví tam. těšilo mě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam