• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    se mozna pridam, pokud se zitra moc nevyndam
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    výlet na sv.Jana pod Skalou - Tipy na výlety - Cykloserver
    http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=116627

    druhá část od Srbska dál se dá ulehčit vlakem
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    mas trasu?
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    VE STŘEDU 1.5. SPANILÁ CHALUPÁŘSKÁ CYKLOJÍZDA DO SV.JANA POD SKALOU. SRAZ V 10:00 METRO LUKA. VŠICHNI JSTE VÍTÁNI!
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Takže bych to uzavřel přátelé. 10. do Č.ráje. Zatím je to těsný s tím datumem, nicméně už tomu asi tak bude ,)
    ASAAHI
    ASAAHI --- ---
    no tak je fakt ze pro nekoho by to vzruso asi bylo :))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ASAAHI
    ASAAHI --- ---
    SUOTAM: my nejaky mame, ale jak jsem koukal je na nich jenom eda nebo jirka nebo eda a jirka...zadny vzruso :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    jsou jeste naky fotky z minuleho vyletu? videl sem tam asi pet fotaku..)
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    PEPAZZ: Super asi do toho taky pujdu az budou prachy.Urcite chcem i ten polohovaci:)
    Diky za info.:)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    HANUMA: jo my jsme dali nevim 20km a taky mi prijde ze to bylo tak akorat :)
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    PEPAZZ: jj, my mame taky hamax, akorat smiley, coz je verze bez spaciho polohovani, edik neusne ani v kocarku, kdyz je kolem aspon neco trochu zajimavyho, tze v sedacce na kole imo neni sance, ze by spal, nicmene kdybych to nevedela, sla bych do siesty
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    ASAAHI: no, ja bych jenom dodala, ze sme nejezdili zadny celodenaky, v kuse max hodku, za den okolo 10 km:)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    to houba: nevim co mas za kolo ale at mas cokoliv a budes tu sedacku vozit ty, kup si siroky ridle! idealne 720mm podle ramen i víc. Hliniky stojí 700-1000kč a za tu kontrolu kterou tim nad kolem ziskas to stojí do posledniho halíře.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    2HOUBA3: update. o vikendu jsme ozkouseli tu polohovaci hamax siestu premium a muzu vrele doporucit, mam stesti a chytim jí i na celopero(rám to dovolí), takze s tim nebyl problem jezdit uzky cesticky plny korenu a sutru v lese, do kopce sem s tim taky nemel sebemensi problem vyjet uplne cokoliv i takovy kopce co miladka tlacila. Nemel jsem problem se preváženim kola dozadu. Holt musis sedet na spici sedla v prudkym kopci, coz je pravidlo pro vyjezdy i bez sedacky. Slejzani nalejzani taky uplne v pohode, (rám mám frendly), jen musi clovek bejt opatrnej aby s kolem moc nekejval, zastavovat je dobry kdyz muzes pomalu zabrzdit a zastavit aniz bys musel z kola slezt, idealni je vysší obruvnik.
    Andelka spala tak 40min , kdyz usne staci zastavit a otocit koleckem a sedacku polozit, diky tomu ji pak nepada hlava dopredu a dost stran taky o neco mín. Jako projel jsem s tim to co bych nikdy s vozikem nedal .. takze za me spokojenost a maly se v tom zatim docela líbí takze tam taky dobry.
    Rozhodne bych to ale nedoporucoval na kolo nikomu kdo je zacatecnik a neni si jistej v kramflecich, tomu poslouzí lepe pujcovna s vozejkama.
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    MR. ANKETA ÚTOČÍ. POJĎME VYBRAT DATUM A MÍSTO!
    ASAAHI
    ASAAHI --- ---
    jojo jasny...kdyztak taky mame...
    2HOUBA3
    2HOUBA3 --- ---
    ASAAHI: Diky za report:)a helmicku měl?
    ASAAHI
    ASAAHI --- ---
    ja teda taky dodatecne dekuju za organizaci a spoluucast na paradnim vikdenu, i kdyz jsme to meli pres den trochu oddeleny...

    PEPAZZ 2HOUBA3: edovi se to prekvapive dost libilo, myslel jsem, ze ho to po nejaky dobe bude prudit bejt upoutanej v sedacce, ale evidentne ho to nadchlo...sedel si tam jako pan a diktoval kam mam jet :)

    jinak docela dobre se s tim jezdi, akorat si clovek musi zvyknout, ze ma kolo v prudkejch kopcich trochu tendenci se preklapet dozadu a blbe se naseda a seseda...bylo to ale lepsi nez jsem cekal...muzem nekdy zapujcit na odzkouseni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam