• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FATALLUBAChalupáři nemá to cenu, všichni jsou na fejsbůku
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    TREZKA: Už je tomu tak ,)
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    FATALLUBA: ty budeš jezdit po červený jo??
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Přátelé.
    Vyhlašuji Novoroční výzvu!
    Říká se jak na Nový rok, tak po celý rok, a proto vyhlašuji soutěž Novoroční výzva.
    V čem celá tahle pitomost spočívá?
    Bez ohledu na stav do jakého se dostanete během sylvestrovského večera, bez ohledu na polízanici, která Vás čeká na N.rok je třeba se hýbat a pěkně si tu kocovinku užít.
    Sraz bude v 10:00 u pokladny skiareálu v Říčkách, doprava po vlastní ose, individuálně, či hromadně, dle počtu střízlivých řidičů.
    Jak bude soutěž porobíhat?
    Tak základ je dojet do Říček. Tam zakoupit permici a vítězem se stane ten, kdo sjede jako první červenou Sjezdovku.
    Na vítěze čeká hodnotná cena :)

    NEBUĎTE SRABI A KOUKEJTE SE PŘIHLÁSIT SLEČINKY!
    JETLEBA
    JETLEBA --- ---
    DOCTOR23: dik, vam taky ;)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak Šťastný a veselý..chalupáři..;)
    JADR
    JADR --- ---
    KRUPAN: nastesti tohle je neco jineho..a to jsem tam nedelal. ale o tomhle jsme zaslechli dost. to je tak kdyz si to nekdo neohlida kam a na co posila prachy...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    co nám k tomu povíš, davide? :)

    Z dětí si udělali otroky, líčí Čech falešný sirotčinec v Nepálu - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...-dobrovolnici-falesne-pll-/zahranicni.aspx?c=A131217_115830_zahranicni_ipl
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    GHOSTBC: Tak tak...
    GHOSTBC
    GHOSTBC --- ---
    funguje phone i klobása :-D
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    TOMASJEDNOWOE: to máš jedno woe :)), šlo o Péťu KAB. Jo tak mexický klobásy, to je jiná liga :). Podařilo se ti rozchodit phone?
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    MISHUGGE: tak trosku sem to nepobrala... no ale když už, tak alespoň mezi pořádný mexický klobásy...a ne nejaky šprechen zie! :)
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    KRUPAN: pche, to na Péťu neplatí :)), ledaže by ten telefon byl položený mezi vídeňskými párky :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    do teď jsem nepochopil v tom kočárku, proč jste chtěli rejži na mokrej telefon. nyní je mi vše jasné :D [ VIDLICKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    KYRIA
    KYRIA --- ---
    TREZKA: se Ti to smeje kdyz uz muzes, co? :P :)))
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    KYRIA: to budeš ještě dlouho :-P:-P
    KYRIA
    KYRIA --- ---
    TREZKA: no podnik se mi nezamlouval, ani teda obsluha co nevedela mistama kera bije .)) pro mne fakt ALE. :)) ale pricitala sem to tomu, ze sem proste nechutne strizliva :D
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    jo bylo to příjemný i když sem musela trochu bojovat po patku...a dnes sem se dozvěděla že nám nefunguje klávesnice na buku jelikož nějaká zhrzená slečna neskousla že ji kluk za kompem nezahraje její oblíbenou hitovku a při odchodu na něj ze schudků chrstla pivo...tak snad jen ten comp....příště vybírat hospy s komůrkou pro orchestrion amatéří :-P
    ikdyž název díry ohledně králíkovic noviny nebyl od věci ...to je fakt..ale...prostě ale.
    KYRIA
    KYRIA --- ---
    TOMASJEDNOWOE: dekujuu :) skoda ze sme se minuly!
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    KYRIA: je to super skvělá novina:)...to uz budete poradna tlupa:) přeju vam to ,-*
    TOMASJEDNOWOE
    TOMASJEDNOWOE --- ---
    KRUPAN: to snad uz nikdy vic jako..vypada to ze se zacina vzpamatovávat...,-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam