• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    chtěla jsem se zeptat, jake mate skušenosti s očkovaním??
    SYNTHIE
    SYNTHIE --- ---
    sem udělala miminu ZOO v koupelně ze slupovacích barev na sklo! Musim se pochvalit :) akorat jsem ho musela nějak zakrejt, aby se naše stránky nestaly terčem podvratnejch živlů :))) http://www.synthie.estranky.cz/fotoalbum/miminko/viki-7_-mesic/723
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    SHEEN: Díky za adress :-)))
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    :-) včera jsem chtěla domalovat barvama na sklo mandalu, kterou mám v pátek předat sokolnici, která odchází v 80 letech do cvičitelského důchodu. KVítek spustil, že bude malovat se mnou... Dalo mi to dost přesvědčování, že ať dnes raději domodeluje modelínu, než se půjdem osprchovat a spát a slíbila jsem, že mu ještě připravím konturou obrázky, které si vymaluje sám a bude moct donést ve čtvrtek do školky na Jarní slavnost :-)
    Ráno byl nadšen vajíčky, zajícem, beránkem... a tak bude dnes asi matlat barvama na sklo.

    PS: KVítek v prosinci oslavil 4.narozeniny. A raději je aktivní na kole či s balónem... co začal chodit do školky, projevuje větší zájem i o malování pastelkama, křídou, modelínu, stříhání. Tak jsem i ráda :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Tak jsme v jiné debatě narazili na moc pěkný link, který mi dala Jamina. http://shop.kreativnisvet.cz/
    SHANA
    SHANA --- ---
    SHEEN: skvělé... :)
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    SHEEN: Simba a ten druhy trotl? Dost dobry!
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SHEEN: No, jo, ale teď teprve koukám, že jsem v tom blázinci nakonec zapomněla na fousky. To jsem teda zblblá už.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    FIFI: On to měl být divočák a lev. :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    SHEEN: jé:-) divočák s opičákem?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Takhle to dopadá, když si člověk splete datum a večer zjistí, že má mít dítě ráno do školky masku. :-)


    INDILL
    INDILL --- ---
    SHANA
    SHANA --- ---
    INDILL: Moc pěkné... Dej se na skřítky! :)
    INDILL
    INDILL --- ---
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    ROSADKO: Ani nevím, prostě to jsou moje praštěný nápady, chtěla jsem děti zabavit, tak jsme jim přinesla lavor a vodu a na to položila plovoucí svíčky. A ten lavor byl takovej smutnej, tak jsem si říkala, že by to třeba vypadalo dobře, kdybychom do té vody dali vodní yvířátka, která děti mají. Jenže ony to vzaly hromadně a poněkud tam utopily i ty nevodní tvory. :-)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Sheen :))

    jak jste se k tomu dostali - že utopíte zoo ? :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Takhle jsme nedávno utopili Zoo a posvítili si na to plovoucími svíčkami.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    PETRA_SLUNICKO: to jsem udělala dneska. Teda včera udělala kontury. Jířa vybarvoval. Katastrofa. (ale je mu 3 roky a 4 měs) - vůbec to nechtěl dotahovat do kraje, doprostřed naplácal černou a zelenou a žlutou, chvíli se v tom ponimral a pak ho to přestalo bavit :D
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    SHEEN: Aha, to je dobry napad! KVitkovi nejprve predpripravit konturkou obrazky a on by pak mohl vybarvovat :-) V patek mu byly 4 roky a s tuzkou a pastelkama se moc nekamaradi... to takhle kridy na chodnik, to jo. Vybarvovani obrazku na sklo by se mu mohlo libit. Dik za tip!
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    POA: Moje děti mají necelý 3 a pak 4 roky. Zvladnou z těch barev na okna vybarvovat předem udělané tvary. Dcerce se nejvíce líbí vybarvovat tečky různé. Řekla bych, že jim to jde lépe než kreslit tužkou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam