• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MISCHA
    MISCHA --- ---
    FELIS: wau!super!musim natrénovat;)
    -no malá jezdí k babičce a ty mají za barákem kravín..takže se do nich zamilovala..když je tam je schopná po ránu místo ahoj viset na okne a kontrolovat zda krávy zmenily polohu:)))
    FELIS
    FELIS --- ---
    MISCHA: btw proc zrovna kravy?
    FELIS
    FELIS --- ---
    MISCHA: narychlo...ale slo by to treba takhle?

    MISCHA
    MISCHA --- ---
    rodičové, když už jsme u toho tvoření..dnes jsme narazily na problém..díte chce porád malovat krávy, ale vůbec netuším, jak na to..máte doma nejaký výtvor, dle kterého se můžu inspirovat?ne nejaký umelecký..proste neco detského:)
    jak vypadá taková namalovaná kráva pro díte?
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    ahoj, sorry za spam....ale kdybyste někdo chtěl nějaký hračky pro děti....tak se ozvěte :)

    [ OFFERINGNABÍZÍM: ÚPLNĚ NOVÉ DĚTSKÉ HRAČKY OD PAFAASu / Praha ]

    ještě jednou sorry moc...
    PICHELL
    PICHELL --- ---
    maly spam...

    na serveru http://www.cosdetmi.cz/ naleznete ruzne typy na vylety ci na jine aktivity
    LURA
    LURA --- ---
    Zvu vás do staronového klubu [ Výtvory našich dětí - obrázky, fotky, cokoliv ] (dříve soukromý klub Mateřství)
    TICHO
    TICHO --- ---
    PUNKTURA: krása!!
    TICHO
    TICHO --- ---
    PUNKTURA
    PUNKTURA --- ---
    krásné,plstěné korunky pro malé proncezny a prince...
    http://www.fler.cz/zbozi?uid=34929

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Vánoční kapr - omalovánky, vystřihovánky a pracovní listy | i-creative.cz - výtvarné nápady a omalovánky k vytisknutí
    http://www.i-creative.cz/2009/11/05/vanocni-kapr-omalovanky-vystrihovanky-a-pracovni-listy/
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    kámoška udělala supr čupr věčnej kalendář - [ SEVERINE @ Prodejni klubik vlastních handmade veci ] + [ SEVERINE @ Prodejni klubik vlastních handmade veci ] a kromě toho ještě omalovánkový kalendář

    a vystřihovánky

    .. kdybyste je chtěli vybarvovat se svými ratolestmi
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    LURA: to je fakt neuvěřitelně šikovnej! ani se nedivím, že z něj máš takovou radost!
    LURA
    LURA --- ---
    MARKYTKAK: On takhle tvoří pořád a občas to překvapí i mě. Jako když vyráběli ve školce ptáčky z děrné pásky zavěšené na niti a on si k tomu ještě přidělal navíc i křídla. Já mu to nechtěla věřit, že to vymyslel sám, tak jsem se zeptala paní učitelky a ta mi to potvrdila. Naštěstí máme dobré paní učitelky ve školce, které mu nebrání dělat si věci po svém. Ale když doma něco společně děláme, je to radost s ním něco vytvářet, protože jeho to evidentně baví :-)

    Někde jsem četla, že malé děti (ještě i prvňáčci) mají problém, že když nemají potřebnou barvičku, tak jsou bezradní, že to neumějí nahradit, kdežto větší děti použijí příbuznou barvu a teď u doktora Diviš maloval dopravní značku "dej přednost v jízdě" a nenašel v krabičce červenou, tak povídá, že to namaluje růžovou. Pak chtěl udělat tyč k té značce a zase říká, že bílá na bílým papíře není vidět, tak že použije šedivou.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    LURA: to je neuveřitelná fantazie! :-)
    LURA
    LURA --- ---
    MISCHA: No jo, k tomu doroste :-)

    Divíšek včera zkroutil kousek toaleťáku a povídá "hele, jakou jsem si postavil hračku" a byla to jako paní v sukni, která tancovala. Pak to otočil a troubil na to, jako že má trubku ;-)
    MISCHA
    MISCHA --- ---
    LURA: bohužel tak takovéhle veci naší malou moc nezajímají, dají se použít maximálne k jídlu:)))
    LURA
    LURA --- ---
    Tak já musím říct, že u našeho malého vedly jednoduché věci jako stéblo, list, větvička, bláto...
    Od takových dvou let pak sofistikovaněji jako třeba pouštění listí po vodě okapem, krmení listu (který byl miminko) polystyrenovou kuličkou.
    Teď už mu jsou čtyři, takže možností je mnohem víc - třeba i letadlo z prkýnek. Dneska například našel obal od paralenového čípku (má angínu, tak jsme v noci sráželi horečku), rozevřel ho a lítal s ním, že je to ptáček a pak mu dával na hřbet kousky piškot, které ptáček nosil...
    Kromě toho, že to podle mě rozvíjí fantazii, je to taky levné ;-)
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    MISCHA: mame neco velmi podobnyho a taky to melo u nas obrovskej uspech... takze potvrzuju :)
    MISCHA
    MISCHA --- ---
    pohled zhora;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam