• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    NACITALKA: dokonaly!!!! :D
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    NACITALKA: super nápad!! už se těším na zítra .)
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    snad nebudu uplne offtopic :)
    Koleje
    http://vimeo.com/34626501

    MONKA
    MONKA --- ---
    NACITALKA: tak to je skvělý, akorát my nemáme tolik autíček :( škoda, snad časem
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    NACITALKA: peckaaaa!:) cervenejch aut je nejvic, co:))

    ja mam holcicku necelych 1,5 a zatim jsme teda jen u vyroby darku pro pribuzne, jako napr. pokresleny ubrus textilnima voskovkama, prostirani, potahy na posltare do obyvaku, golfove micky pro dedecka a tak... ale asi ji to "bavilo", chodila si pro ty veci sama a rikala Babi, babi... uz se tesim, az zas povyroste, dalsi akci mame plastelinu.
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    NACITALKA: my ho jako deti dostavali naservirovane v pekacich, byvalo jich tak pet (na tri sourozence akorat:), navic pak to prehrabovani super chrastilo
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22: ze vseho co se mi libi vizualne, myslenkou, schopnosti motivova, ale kazda cinnost probehne pomerne rychle, ten starsi uz je nekdy otravenej, jakoze lehka puberta, takze si to nekdy ani neuziju jindy ho to zacne bavit, jak prekona nechut, takze predstavy jsou jine nez realita :]]] ale nevzdavam to, v puberte jsem taky neumela vytvorit na maminku mily a chapajici oblicej ;]]
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NACITALKA: tak takové miniaturní hračky mě doma rozčilujou a proto skoro žádné nevlastníme. blbě se to uklízí :o)

    a odkud čerpáš náměty na tvorbu? já zatim jen z MMB - sekce aktivity s dětmi.

    ale mému mrňousovi je 1,5 a tak zatim žádné společné tvoření nepraktikujeme :o( kéééž by se to už posunulo a dítě mělo místo neohrabaných hrabiček - pořádné šikovné ručičky.
    od kolika se asi tak s dětmi dá sedět u stolu a něco lepit a tvořit?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NACITALKA: senzace :oD. já půjde dnes zatím jen drhnout fixy z plovoucí podlahy a tepláků :oD
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    jestli někdo chcete, mám tady stav na náramky z korálků za nějakou drobnost, může se ještě hodit pod stromeček pro holčičku
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    NACITALKA: je tam ... děkuji!
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MAARISTAAN: dostal to od babicky, ale na netu jsem ted nasla tohle http://www.morelega.cz/lego-wear-375/?osCsid=1i3qg9a9n2gqoo5hf5ndaio5j1
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    NACITALKA: pardon, ale kde se seženě to tričko s lego ninjou? ;-)
    MAKU
    MAKU --- ---
    NACITALKA: Anička je celá Natálka :) Dáváš málo fotek, viděla jsem ji naposled s krátkými vlásky!
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    PARCELKA: je nektery pro me?:)
    PARCELKA
    PARCELKA --- ---
    Vánoční přání, která jsem tvořila se 17 měsíční dcerou a docela se povedly:)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    SANTAL: jj přesně o to! já právě nevěděla,bo v tekutém stavu to popisují docela těžce,když se tím poliješ a tak!
    Tak segra bude tvořit
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    A ještě vánoční od čerstvého tříletka:


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam