• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    RANA
    RANA --- ---
    NACITALKA: malovani ho opravdu moc bavi :] asi bude po mamince...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: jak poctive a peclive to dela! :]
    RANA
    RANA --- ---
    RANA
    RANA --- ---
    RANA
    RANA --- ---
    maly Picasso tentokrate ke svemu dilu pouzil kameny...milujeme kameny :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: barevny posun achjooo
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    NACITALKA: ještě že existuje kafe!!! :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    *maximalne
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    _AMBRA_: to je tim, ze fotka trva setinu vteriny, moje jsou taky neustale v pohybu, tvoreni trva tak pet minut, mozna mazimalne deset, Anicka jeste nevydrzi, jen kdyz to dela se mnou, jakmile odejdu z mistnosti uz dela neco jineho, tzn. ze jsem ty "koralky" lovila vsude mozne, syn uz nastesti vydrzel dodelat aspon tu postavicku nez utek jinam :]]]


    jinak jsou najednou uplne vsude, povidaj jeden pres druheho a vytahnou vsechno co je nedke zandane nebo nepripevnene, a to od probuzeni az do velice pozdniho vecera, a v noci jeste oba vyrazej na vylet za mnou abych je sla tulit, az si rikam, jake to je kdyz jsou deti hyperaktivni, jestli je v tom teda nejaky rozdil :]]

    jeste, ze existuje kafe ;]
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    NACITALKA: dnes syn kutil v dětském centru s "paní učitelkou" makovou vránu
    (záměr byl ten, že popatle s ostatníma dětma obrázek vrány lepidlem, a pak na lepidlo nahňácají mák)

    za hojné účasti maminek se dílo povedlo, ale 2,5 let je málo na kutění, i když je to mnohem lepší než třeba před půl rokem, stále je nonstop v pohybu :))

    čímž jsem chtěla napsat, že závidím klid a soustředěnost, které čiší z tvé fotky, pevně věřím, že k tomu taky to naše šídlo doroste :D

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    jen tak mimo ... musím pochválit oblečení dítek ... pěkné, pěkné ;-)
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    NACITALKA: nadherna fotka...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MAIKKA: Anicce budou v kvetnu 4 a Mireckovi bylo v rijnu 6 :]
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    NACITALKA: úžasný výtvory od dětiček a jak jsou vlastně starý? Přeji brzké uzdravení.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    _AMBRA_: me taky, staci tyden ve skolce a nesou si domu novy infekt... doufam, ze za rok, az bude v prvni tride uz bude imunni na tyhle "nemoci", protoze hodne rodicu asi nemaji jinou moznost nez davat i nemocne deti do skolky, pak to takhle konci pro ostatni... ale zas na druhou stranu si uzivame jak to jde, a paradoxne, i kdyz jsem dostala vypoved z prace, tak me nastesti na dohodu posilaj praci domu a "jakoby" mam na to vic casu, kdyz se nemusim po trech hodinach zas vypravovat do skolky... ale pro deti je nejtezsi pak navrat do skolky, ten kolektiv, ktery ma mezitim utuzene kamaradstvi, spoustu spolecnych zazitku atd. to sama nenahradim, a znam ten pocit nekam ne tak uplne patrit... ale treba je to posili do budoucna, ze se nauci zachazet s emocemi ostatnich a verit ve svou samostatnost. no uvidime, jeste je ceka mnoho let...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MONKA:
    NACITALKA:
    občas mi Praha chybí, kultura, výběr kin/divadel, kurzy čehokoliv a kdykoliv...ale pak si řeknu, že je lepší mít za barákem les a chodit na houby a sníh a sjezdovku, a na tu jógu si holt tu hodinu a půl dojedu :))


    NACITALKA: to mě mrzí, že se potýkáte s takovýma nemocema :/ ať je krasavec brzy fit a užijte venkovní řádění
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    nechcete někdo na tvoření s dětma: 11 kinder vajíček, ruličky od účtenek, loňský kalendář s obrázkama koťat a volfovy kalendáře taky s obrázkama a básničkama. (viz třeba tady: http://www.korsach.cz/volf.htm) a džínovinu (starý džíny)? Praha
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: a teda abych to vše ještě uvedla na pravou míru, tak ta ulice je celá naše. Bydlí tam moji rodiče, moje babička s dědou a bejvávala ještě prababi a praděd, a každej měl svůj dům..))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    NACITALKA: hele taková víska mezi náchodem a trutnovem.
    ten bílí starý barák je po prababičce, trošičku si na nej delám zálusk, a kdybych měla přislíbeno, že to jednou bude moje, tak se tam už stěhuju... bohužel mám obavy abych to neopravila a až by babička umřela, abych o to nepřišla... tak už tam ten dům 10 let chátrá...(((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam