• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KLAARKA: tak to fakt klobouk dolů a škoda, že se potýkáte s úpadkem dětí :/ když vydržíte ještě pár let, určitě vám nějaké táborníky odchováme :D
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    _AMBRA_: díky moc za reakci.
    3200 je se vším všudy, myslím, že máme snad nejlevnější tábor v republice :) je to klasický lowcostový tábor (tj. cena je vlastně za stravu-dopravu-odměny pro děti-vstupy na výletech), jinak se neplatí nic, tábořiště je naše a vedoucí pracují zadarmo pro radost :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KLAARKA: zběžně jsme mrkla na vaše stránky a nevypadá to vůbec špatně...14 dní za 3.200,- to je bez stravy?
    (v Teplicích stojí ŠVP na 1 týden 4.tis...) ale o cenách táborů nemám přehled, takže fakt nevim jak se to pohybuje, tu vaší cenu bych ale klidně dala :)
    fajn je, možnost rozkliknout každého vedoucího (člověk má hned takový lepší pocit:)
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    ahoj, chtěla bych se vás zeptat na malou radu. organizuju se skupinou kamarádů-vedoucích už léta dětský tábor a poslední dobou trochu trpíme odlivem dětí. náš tábor je klasický, stanový a mně se zdá, jako by se dnešní maminky bály pustit svoje děti a dva týdny "do divočiny" bez tekoucí vody a elektřiny. snažíme se všude možně tábor propagovat, ale nejsme moc úspěšní. dneska se spousta táborů profiluje přes různá zaměření: na angličtinu, moderní tanec, terénní auta, koně... jakoby klasická táborová poetika nebyla dostatečně přitažlivá, zdá se mi, že je to dnešním maminkám málo.

    tak bych se vás jako maminek chtěla zeptat, jak pro děti vybíráte letní tábory vy, co vás zajímá a jestli vás vážně tábor jako ten náš trochu odrazuje.
    tady jsou kdyžtak naše stránky:
    121.PS BOR - Bratrstvo Opravdových rytířů
    http://www.skupinabor.cz/
    https://www.facebook.com/letni.tabor

    budu ráda za jakékoliv případné rady, co se vám v naší prezentaci nelíbí, hodně se snažím přemýšlet o tom, jak nás vidí maminky a co bychom měli zlepšit nebo lépe vysvětlit.

    omlouvám se, pokud je můj dotaz OT, kdyžtak mě odkažte na lepší klub. děkuju!
    KEYA
    KEYA --- ---
    _AMBRA_: V Tescu v Praze na Národní mají celé oddělení, kde je mají... možná i tady u nás v papírnictví by měli... Jaké potřebuješ? Mohla bych ti je koupit a poslat za nějaké normální poštovné :).
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    NACITALKA: no, nechce se mi dávat ranec za poštovné, ale asi mi nic jiného nezbude :/
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    a co e-shop?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    holky, poradte, kde se dají sehnat ty tlusté pastelky Stabilo??
    u nás jsou 3 papírnictví, v žádném o takových pastelkách nevědí !!
    Seženu je třeba v nějakém marketu Tesco, např.?
    díky
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    QUAACA: :]]]
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    NACITALKA: já si chci jít hrát k vám! :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ale! uzasna na tohle je zelatina, jak prodavaj takovy pytliky na dorty, me to teda neprijde k jidlu, ale da se s tim dobre patlat a pozorovat, jak se to klepe, jak je pruhledna, hnacat rucickama, mackat...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ZEMINO: ale trosku bacha na ty "chemikalie", loni jsem detem udelala taky superbublinkovou party ve vane, s pripravky pro deti, dcera strikla synovi kousek peny do oka a cely vecer mel jednu zornici uplne roztazenou, starala jsem se v tu dobu jeste o nemocnou babicku a byla jsem fakt vydesena, na ambulanci rekli at pockam do rana, ale uz to nechci zazit...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ehm, trosku se nam to prepenilo, snad nebudou nasledky :]]]

    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    NACITALKA: co takhle ty barvy použít na tohle :) http://rustspolecne.cz/?p=381
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    a ja si dam kafe, vino a pradlo na susak ;]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ovsem bublinky stale vedou, kdyz jsem jeste byla malinka v internate, tak jsme s holcickama daly do zinky mydlo a nafukovaly tu zinku az z ni bublalo, silene z toho palili oci, ale ohromne se nam to libilo :]

    a moji broucci ted pujdou do vany s kelimkem, brckem a trochou peny do koupele foukat dalsi bublinky ;]



    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    navlekani brcek na tkanicku

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    diakritika, ja vím...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ...a baterku, troska mléka, a ejhle "))

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ...přemýšlím co se zbytkem barvy, tak jsem vyndala karafu...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    takže, experiment nevyšel, mleko jsme měli plnotučné selské, plakat nad ním nemohu :[, barvy gelové, jar koncentrovaný... tak se foukalo brčkem nakonec... ale...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam