• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    jsem totálně zfetovaná temperami, asi nemám plíce, ale zabavili jsme se na celý den a syn má obrovskou radost. Ani nechtěl jít spát :) a to ještě nemáme loutky :D
    PS: umělecky nadaní nechť se smějí tiše. Je to první výtvor po patnácti letech :)

    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ad razitka - deti je maj strasne radi - tady jsem dala zadani detem s mentalni poruchou ve specialni skole prakticke. dva obr8zky malovali atisticti chlapci.
    narazitkovat kvety, dokreslit stonky, pripadne ozdobit kvetinac.


    podobny ukol byl s ptaci budkou

    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    trocha ranni senzomotoriky, jemne motoriky a tak vubec :]]
    roztridit male a velke testoviny do misek a pak nandat na "talirek" tatinkovi a sestricce ;]]
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    jsem byla o vikendu ve škole a tatinek si s holkama hral :))


    STAMPERY
    STAMPERY --- ---
    MARKYTKAK: moc dekuju a vyridim i manzelovi.
    Moje prace jsou motivy na razitka, sablony, vyseky, vyrezy a prani. Grafiku shopu, zprovozneni na Preste a pozadovane upravy mi delal manzel.

    My mame ve skolce na vsem povinne poutka z krepovky, tak tam je to tak akorat.
    Je to vzdycky otazka domluvy a proveditelnosti. Hodne drobna pismenka nebo krucankova by laser na preklizce spalil a kdyz ne, tak je pak moc mala ploska pro nalepeni a razitko pak nedrzi tak jak by melo.

    Mensi motivy obecne najdes v polymerovych razitkach i s temi se da tisknout na textil, kdyz mas spravnou barvu.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    STAMPERY: to je tva prace? i then eshop? je to opravdu moc pekne! Ale razítka se mi zdaji hodne velika ne? to se na cedulku u oblečení asi nevejde ne?

    ale také bych se kdyžtak přidala k hromadné objednávce ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    STAMPERY: chystám se udělat modifikaci, pokud chceš slovíčkařit :)
    ale máš pravda, existujou weby, kde jsou opravdu šablony přímo ke stažení a jsou zdrama a tvůrcům nevadí jejich šíření, ba naopak
    viz už zmiňované http://zlesa.blogspot.com/2011/09/bus.html



    IBERIA: tak nepozoruj, a uvědom si, že vše už tu jednou bylo!
    to, že něčí již zmodifikovaný nápad člověk doma přetvoří (ke svému účelu, a do své podoby) neznamá, že by to mělo být něco pohoršujícího, nebo něco, co by tě mělo nadzvedávat ze židle proboha!
    "Když dělají dva totéž není to totéž".
    Nehledě na to, že na ničem a nikom nevydělávám, s cizími nápady nekšeftuju, tak prosím, buď tak hodná a nemoralizuj a nesuď. Aspoň ne na internetu!







    IBERIA
    IBERIA --- ---
    _AMBRA_: ja tvoje "kopirovani" pozoruju i v jinych auditkach a dost me to nadzvedava, zejmena zpusob, jakym to podavas. Trochu taktu a pokory by neskodilo.

    Omluva ostatnim za OT.
    STAMPERY
    STAMPERY --- ---
    _AMBRA_: A jak bys teda nazvala to, co jsi tu popsala, ze se chystas udelat?
    Promin, ale uz z principu veci pro takovy pristup nemam pochopeni, naopak me to dost mrzi :-(

    Nic ti nebrani si namalovat vlastni hezci auticko nebo si najit a stahnout obrazek, kde autor vyslovne souhlasi s jakymkoliv uzivanim.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    STAMPERY: nezlob se, krást je asi silné slovo (strýc je marod, nemá do čeho píchnout a překližek má na chatě mrťe, tak proč si nepohrát)
    cena nízká to ano, ale s poštou se jedno razítko nevyplatí, to snad chápeš
    STAMPERY
    STAMPERY --- ---
    KEYA: dekuju, jsem rada, ze se libi.
    Neni problem zaradit do nabidky i nejaky motiv na prani.
    Pro znaceni obleceni do skolky delam i jmeno v kombinaci se symbolem https://www.facebook.com/photo.php?fbid=237472686271815&set=a.153748681310883.27813.144138868938531&type=3&theater

    _AMBRA_: myslela jsem, ze mam tak nizke ceny, ze se nikomu nevyplati krast moje obrazky
    MAKU
    MAKU --- ---
    Rychlovka: nasbírali jsme si při prochajdě kamínky a doma je pak řadil podle velikosti (původně jsem myslela, že i to řazení uděláme venku, jenže tam měl moc jiných zábav a lákadel):





    A totéž jsme dělali ještě se sukovým vysprávkami do prken (máme toho doma pytlík, prodáváají je v OBi a pod.). Měl od každé velikosti vždy dvě kolečka stejná.

    KEYA
    KEYA --- ---
    SEVERINE: Už jsem o tom uvažovala :).
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KEYA: je to moc povedené, asi poprosím strejdu kutila, aby aspoň to autíčko obšlehl a vyrobil :))
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    FOXOVA: tu jsme jeste nevarili:D diky za tip:D
    KEYA
    KEYA --- ---
    Někdo tu nedávno razítkoval a já jsem dnes narazila na toto: http://www.obrazkova-razitka.cz/548-razitka-z-preklizky - některá razítka mají opravdu krásná... Říkala jsem si, že by se to mohlo hodit třeba i k označení oblečení ve školce...
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    LAURA: to je milý :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LAURA: chlapi jdou na vsechno hrozne vedecky :DDD
    LAURA
    LAURA --- ---
    Dneska jsem na stole narazila na manželův seznam jak zabavit rok a půl starý dítko, co kvůli nemoci nemůže ven:

    Bublifuk
    dělat prasátka na zdi hodinkama (dítě je honí)
    házení (dítěte) do peřin
    schovávání za barevnou dekou
    nechat ho honit robo vysavač

    :)) zřejmě nic objevnýho, ale mně to přišlo hrozně roztomilý, jak si to sepsal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam