• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KAWALSKI: diky, ja si poradim, jen mi to dyl trva :]]
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    FOXOVA: pokud bys neco potrebovala z prahy dovest ( aby to clvoek nejak rozumne unesl, kdyz je mimoprazsky ), tak ti to mohu priblizit do velkych popovic ( vlakstanice strancice ), pokud ti to pomuze ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    THE_MIRACLE: my jsme na podsedak se synem prechazeli nekdy ve 4 letech letech a ted, kdyz ma 7,5 roku, uz jezdime uplne bez nej. zas ma skoro tech 150cm a 38kg, takze mu ten podsedak vic prekazi, nez pomaha.
    teoreticky pokud se ti pohodlne vejde do te stavajici sedacky, nech ji to. pokud uz je vahove prez nebo ma hlavu mimo operak, koupila bych vetsi, prece jenom v tomhle veku v aute casto spi, tak aby nebyla napresovana na okne nebo nevisela na pasech doprostred auta.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    rybářská loď (vyrobil muž)


    provlíkací autíčko (velice jednoduchej a lehkej nápad jak na jemnou motoriku)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    pssst...

    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    VERONIKA22: stehujem, ale s vyhledem 1 rok - aby ana sla do 1 tridy uz v praze ale praci mam v benesove...takze ty hracky potrebuju co nejdriv.
    ale dik uz predtim jsem zkoukla...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    FOXOVA: joo aha já z minulého příspěvku pochopila, že se stěhujete do prahy, kde budete trávim všechny prac.dny.
    no tak si zkus vyfiltrovat benešov? to taky není malé město
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    VERONIKA22: ja vim, akorat nejsem z prahy a tam jezdim malo... navic po praci vyzvednout deti 15 km od prace a jet zas pak do prahy... nerealne...ale dik
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    FOXOVA: dej si na aukru vyfiltrovat hračky z oblasti praha a přihoď na vše co je za rozumnou cenu. od koruny je tam toho milion. pokud teda máš pak čas si to vyzvednout a neplatit poštovný.
    já to takhle dělám pro azylový dům a to jsme malé městečko a přesto s úspěchem.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    Prosim, nastoupila jsem do skolni druziny jako vychovatelka, kdo mate odrostlejsi deti, a zbavujete se hracek po nich, knizek a pod prosim myslete na me. Vyfasovala jsem jednu krabici hracek - krabicka lega, 2x pexeso, 1x clovece nezlob se, 1x dreveny kostky a 3 knizky. Tim fakt 30 deti druzine nezabavim. Rada vas toho zbavim, pripadne za rozumno odkoupim.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: jojo o bylinkách a papíru vím :o)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Me prijde, ze jsme v detstvi sbirali vic. Pampelisky, lipu, hluchavky, kopřivy, stovik, kaštany, papír :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    VERONIKA22: hele u nas sbiraji deti ve skolce a pak to lesnikum predavaj spolecne. Neco za to pak dostanou.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    ZASTERKA: taky jsme to vozili k lesníkovi a na tu dobu dobré penize,nebo spíš na ten věk.Měli jsme u nás "kaštánku",tak se jezdilo s vozíkem. :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZASTERKA: ty bláho tak to jsme ještě nikdy neslyšela. co se taky dneska vykupuje :o/
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    VERONIKA22: já jako malá na vesnici sbírala taky kaštany a bukvice a vykupovali je u nás... sice za hrozně málo, ale byla jsem ráda, že jsem si vydělala nějakej peníz... nevím, jestli je ještě někde vykupují
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    THE_MIRACLE: myslim, ze ne. Predtim tam byla jen svetla stena s par obrazkama a detskejma samolepkama. Vcera jsem se rozmachla stetkou a barvama, muz vrtackou. Takze kdyz to nebudou chtit v postylce daj to na polici. Doufam :]]
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FOXOVA: ale budes.... budes... :-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    nedalo mi to a upravila jsem holkam spaci koutek v nasi loznici. Doufam, ze uz nebudu mit diky tem polickam zahazenou postel hrackama
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    VERONIKA22: my chodíme teda dopoledne..nejprve nazdobíme stromeček zvířátkům a pak doma,aby Ježišek věděl,kam donést dárečky!
    My to nějak moc nekombinujem.. vezmem jablka,mrkev .. uděláme z toho řetěz,pak něco pod stromeček.. bydlíme v Ostravě,navíc malý toho zas moc tolik neušel,aby to byla joo procházka do lesa.. máme tu u baráku Bělský les,co si budem povídat les to uplně není,ale zajíc,srnka tu proběhne - krmelec máme hned z kraje.
    Letos bysme mohli dojít ke vzdálenějšímu krmelci,tak "přibalíme" kaštany :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam