• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: ok uložím si ji a budu hledat v obchodech
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    baobab myva dobre knihy..
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    MEDOULKA: ta je výborná!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDOULKA: fakt jo? no podle obalu bych ji asi ani neotevřela
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    VERONIKA22: ja miluju tuto, je to starsne hezky napsane, takove malebne.. http://www.knihcentrum.cz/stromovka/d-90022/
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    psst, kocicka...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    FOXOVA: aha tak někdy....máme tady jenom jedno knihkupectví a raději spíš využívám eshopy. tak ono to nespěchá tak budu tedy zatím jen koukat.
    pamatuju si totiž jednu úúúžasnou knížku z dětství a ták moc bych jí zase chtěla :o)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    VERONIKA22: hele tak si obehni par knihkupectvi a prohlidni si knizky. Zamerila bych se na nazev "Stromy" :]
    ja osobne prohlizim s holkama vsechno obrazkove. mam "Stromy a kere" "Nejhezci letnicky" a pod.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    nevím kde se ptát: nevěděl by někdo název knihy kde budou druhy stromů či i keřů a bude to vše velmi přehledné? radši bych kreslené než fotografie ale přežiju i to.
    nechci žádnou encyklopedii ale něco určené třeba prvňáčkům
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VEHUIAH: to se jako dá vyrobit doma? já zírám jako blázen. fakt jsem netušila
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    VEHUIAH: prdlajz, byla jsem na muzejni noci U Cerny matky bozi, tam se vyrabel :]]]
    VEHUIAH
    VEHUIAH --- ---
    FOXOVA: no jo tak u foxů se talentem nešetřilo, to se ví :-) já to nemám ozkoušený, jen jsem se snažil odhadnout, který děti už něco podobnýho zvládnou samy. každopádně tamto byl prototyp, budem pak vyrábět ve velkým s dětma z domova.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    VEHUIAH: ja krasohled vyrabela se 4.5 letou dcerou a v pohode ho zvladla. :]
    VEHUIAH
    VEHUIAH --- ---
    zkoušeli jste někdy dělat s dětma krasohled? myslím, že třeba třeťáci by už něco podobného s drobnou asistencí zvládli. Menší můžou jako "pomáhat" dospělému a výsledný dílo třeba pomalovat, nebo polepit. postup jsem se pokusil popsat a doprovodit fotkama tady [ VEHUIAH @ DO IT YOURSELF ]

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    anicka se rozhodla, ze nakresli pani ucitelce ze skolky obrazek. dostala jablko s listecky a nakreslila jablonovy sad
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SEVERINE: k příspěvku LILY a tvému obrázky mě prostě rovnou napadla otázka: to je taky z manikury ?? :oDDD
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LILY: :)
    LILY
    LILY --- ---
    SEVERINE: jak píše Veronika, u většiny těch nástrojů z manikury netuším, k čemu jsou, ale co je opinel, to se ani neodvažuju domyslet. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam