• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NACITALKA: v diskuzi cukrárna snad někdo dávat fotku mašinky udělané z miňonek a vagónů bylo snad desítky - lentilky, hořické trubičky a podobné blbinky.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SEVERINE: ale poucit se muzu vzdycky, zejo :]
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    NACITALKA: já jsem zatím vždycky pořádala buď na hřišti (občerstvení bylo dort + pro hladové zeleninové rizoto + džus + oblíbené sušenky), nebo v kombinaci herna (objednaný dort + co si kdo dal, to i platil) / hřiště - máme doma těsno + tím byla zpola jasná zábava ..
    výzdoba: hezký sou lampióny (venku, i uvnitř - aspoň mě vždycky znova okouzlej), to by už k tý 18h mohlo bejt trochu vidět
    děti si budou jistě dělat to, co chtěj, ale můžeš napomoct tomu, aby se bavily :)
    jen, co nedoporučuju, jsou soutěže (jako že se odněkud někam běhá a je jasný, kdo je první): viděla sem kolik z toho může být smutku (když oslavenec, nebo někdo se silnějším egem nevyhraje ..) .. venku se osvědčily bublifuky, balónky - tvarovací, i s pumpičkou (to sem naposled koupila jako dárek, bo mě nic lepšího pro šestiletou rošťandu nenapadlo .. a děti vypadaly pobaveně) - http://www.maminet.cz/inzerat/6592-50-ks-tvarovatelnych-balo/..
    a mrkla bych se nějaký hry na hranostaj.cz .. na druhou stranu: tobě radit, co připravit dětem za zábavu, mi přijde jako nošení dříví do lesa ,-)
    přeju zdar a těším se na fotky!
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Devcata ma zlata, poradte.
    26.10. poradam pro syna narozeninovou oslavu, predpoklad je tak deset deti, vekove od 4-7let [bohuzel uz nekteri odrekli, tak doufam, ze prijde alespon nekdo], nevim co mam pripravit k jidlu, nejlepe nejake male veci co si nandaj sami na talirek pokud budou mit hlad, bude to od 16h-18h, premyslela jsem nad Pizzou, nebo ze bych udelala malinke Pizzinky, ale jeste bych potrebovala neco, co bych mohla pripravit rano az budou deti ve skolkach/skolaca, budu mit jen ctyri hodiny cas, pak mozna jeste dve hodiny az vyzvednu Anicku ze skolky, budu muset zdobit aby to bylo prekvapeni i udelat ty pokrmy atd., v tech dvou hodinach oslavy se chci venovat detem, popripade mi snad pomuze moje sestra, mate nekdo cenne rady jak a co? Jidlo, aktivity, vyzdoba... nebo z planu vzdy sejde a deti si stejne delaji co chtej?
    Dik
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    VERONIKA22: encyklopedie to urcite neni, ale je tam napsane o drevinach moc hezkou formou. Za dobrou povazuju hlavne fantasii (byt zalozenou na realite), s jakou je o vyuziti a specifikach toho ktereho stromu psano a moc hezkou cestinu.
    Vim, ze hledas encyklopedii, jen mi prisla tato na mysl, tak jsem nahodila:)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SEVERINE: u nas jenom Kocicka nebo Anicka :)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    NACITALKA: a jak se jmenuje ta vaše? u nás je někdy Mafie (ze smolíkovejch, v prvních dvou sériích Žofie) a poslední dobou i Bělinka.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NACITALKA: já právě chci dát přednost něčemu kde poznáme kaštan, žalud atd.....
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22: no tuto konkretni knihu nemam :]
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NACITALKA: ehm a co je na tom dobrého? to jsem nějak nepochopila. ale velmi díky za odkaz aspoň jsem si to mohla prohlédnout.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: http://www.baobab-books.net/stromovka zapomela jsem pripojit ten nahled :]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22: tady mas nahled dovnitr, jinak pokud hledas primo encyklopedii, dobre spracovane a prehledne me prisla tahle rada http://www.antikvariat-bohumin.cz/cz/knihy/priroda-pruvodce-prirodou/ mam Co tu kvete, ale neni to zas az moc pribehove, ale dobre se v tom hleda, razeni podle barvy kvetu - dale vyskytu - vejde se do kabelky.. maj tam koukam i o stromech...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: ok uložím si ji a budu hledat v obchodech
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    baobab myva dobre knihy..
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    MEDOULKA: ta je výborná!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDOULKA: fakt jo? no podle obalu bych ji asi ani neotevřela
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    VERONIKA22: ja miluju tuto, je to starsne hezky napsane, takove malebne.. http://www.knihcentrum.cz/stromovka/d-90022/
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    psst, kocicka...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    FOXOVA: aha tak někdy....máme tady jenom jedno knihkupectví a raději spíš využívám eshopy. tak ono to nespěchá tak budu tedy zatím jen koukat.
    pamatuju si totiž jednu úúúžasnou knížku z dětství a ták moc bych jí zase chtěla :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam