• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    VACA
    VACA --- ---
    DAVESADE: MechWarrior?
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    GURBON: Ze by dal odpoved do spoilerboxu behem zadani? A ten kdo bude hadat se pak koukne, jestli to uhadl? Jako to je cele o poctivosti nasi vlastni, ale ze jo, kdo by tady proc podvadel :).
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    GURBON zadava, je to Mechwarrior online.
    GURBON
    GURBON --- ---
    DAVESADE: Jeste me napada, ze kdyby slo udelat to, aby clovek zadal, ale pak uz nemusel vyhodnocovat - odpoved by byla nekde dana, nevim kde :) tak by se mozna lidem chtelo zadavat vic.
    GURBON
    GURBON --- ---
    DAVESADE:
    "Nebo povolit vicenasobne zadani a hadajici budou proste delat REPLY?"
    Toto je kvalitní názor
    "SOUTEZ O NEJVETSIHO BORCE PARMENA ROKU!!!~~ZNALOSTNI KVIZ JAKO~~."
    tote není kvalitní názor :D z babisova Jako se mi dela blivno

    Nevím jestli vícenásobný zadání nebude působit zmatky, ale zkusil bych to. Nahnat sem víc lidí by taky určitě pomohlo, ale jak to udělat netuším. Rozhodně bych to nerušil.

    DAVESADE: Mechwarrior?
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    A prejmenujeme klub na neco flashy, jako "SOUTEZ O NEJVETSIHO BORCE PARMENA ROKU!!!~~ZNALOSTNI KVIZ JAKO~~.

    (A jeste zacit pocitat body :).
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    KOLCON: Coz je docela vseobecne znamy no, ale zase pak hra vazla. Byt aktivni v tomhle klubu skutecne znamena zavazek, jasny, chapu.

    Tak to zrusime?

    Udelame si nejake pravidlo, ze pokud se nezada rekneme do hodiny, tak muze zadat kdo ma chut a napad zrovna?

    Nebo povolit vicenasobne zadani a hadajici budou proste delat REPLY?

    Nebo ze zadavajici urci, do kdy da dalsi hint (napr. "dalsi hint v 16:00") a pokud to prosvihne, tak zadava kdo chce?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DAVESADE: Já bych i občas věděl ale nechce se mi zadávat
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Nazev hry (staci i franchisa)?

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Vazeni kamaradi, zajima mne vas nazor.

    Za posledni rok to tady stoji dost za houby, ciste z hlediska aktivity nas vsech.

    Imho je to mimo jine tim, ze je tady prakticky stale publikum. Dumam, co s tim udelat.

    Jeden napad je nejak zafloodovat ostatni herni auditka, aby se sem nalepilo vice lidi. Teoreticky bychom mohli trochu uvolnit pravidla, povolit konzole a hlavne se nesnazit zamotat vsem hlavu, ale vybirat hadane hry s vhodnym vekem (klidne udelat tlustou caru po roce 2000 nebo tak neco) a tim celkove zvysit atraktivitu klubu.

    Vedle toho se nebudu zlobit, kdyz napisete, ze vam to takhle vyhovuje, proste se jen ptam.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    UFO Enemy Unknown.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Zkusíme neco hodne lehkého, na to vedro :)

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    DAVESADE: spravne... a ja si myslela, ze je to hrozne jednoduchy, neco jako Commander Keen...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Cosmo's Cosmic Adventure
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ELWERINE: no teda... ja uz nevim, co nabidnout jako hint.
    HINT

    Vesmír!
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Dyk je to klasika!

    Nazdar Hoborgu!
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ja to hral! :) ale uz si nevzpomenu
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ELWERINE: opravdu nic? Nene...

    Tak HINT - zeleny panacek se jmenuje stejne jako hra a asociaci, odkud muze pochazet, se nazev da rozlousknout.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Dobre, tak jsem to ja!

    Tudiz jedno superlehke zadani:
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Eh, skoda, tos klidně mohl hintovat. Tu hru hraju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam