• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ja to snad v zivote nevidel barevny..
    a kdyz uz jsem byl v tom, zjistil jsem ze bylo barevny i toto [ ANCHATON @ Poznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka ]
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Pro doplneni ;)


    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KRYGLIK: jasne bod
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: to je dvojplosnik..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Máte někdo tušení, proč ty letadýlka měli tuhle šiku nebo co to je? Dumal jsem na tom tak od tří de sedmi let každý spuštění...
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    duck tales?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Taky ne.
    Myslel jsem, že to někdo zná, ale asi vám prozradím odpověď s tím, že to bude taková herní zajímavost. Ono to z té hry fakt není poznat přímo :-)

    Tak ať to neprotahujeme :-) Někdo si zadejte.
    Diablo 1 Final Boss Voice Backwards - Uselessgaming.com
    http://www.youtube.com/watch?v=xvgSEs_jCCY
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    UNREALONE: Tak to by mohlo byt klidne i Sacred... Tam mam dojem nejaka takova hlaska je nekde v ramci nejakeho z tech nespocetnych vtipnych nahrobku...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    btw Dave mel tak trosku pravdu - collectibles z Doom eternal: https://i.redd.it/sdzer9osxvo41.png

    ale pokud Rip n Tear nebudeme povazovat za cisteni zubu, tak je tam holt jen ta zelenina:)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Ani jedno.
    Nutno dodat, že přímo ve hře to určitě nepoznáte, protože je to dobře zakamuflované. Je to trochu chyták. Řekněme že je to takový easter egg. Já osobně jsem to zjistil až z internetu. Ještě upřesním, že jde o hlasový projev ve hře, který uslyší všichni, kdo hrají normální příběh. Jde o první díl jisté hry.

    Můžete znova.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Doom. Ten byl dycky Mirkodusinovskej.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    UNREALONE: to bude urcite Redneck Rampage! :)))
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    která notoricky známá hra vás jednou hláškou (skrytě) nabádala abyste jedli zeleninu a čistili si zuby po každém jídle?
    BUG
    BUG --- ---
    GANDHI: a ten zvuk plamenometu!!! ja mel jen adliba (tzn no sound), ale kamos mel soundblaster taxem se chodil kochat k nemu:-)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    UNREALONE: tenkrat to melo hlavne velmi obstojnou grafiku a hlavne paradni zvuky
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tenkrát mě to hrozně bavilo. Parádní mix strategie a akce. Nehrál jste někdo ty nové? Něco co by se tomu blížilo hratelností?
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    FRIZER: Space Hulk
    Možná to mělo i nějakej podtitul jako Vengeance of the blood angels nebo tak něco
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam