• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    GANDHI: Dungeon Master
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Delam, ze tu nejsem.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    Wuuf, Stamm, Hisssa, Elijah, Tiggy, Boris, Syra - z ktery notoricky znamy hry jsou tyhle postavy?
    SID311
    SID311 --- ---
    GANDHI: Oni je to asi jedno.
    Bod.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    pfft, pfft - je to jeden z dilu Slent Storm serie - ale tezko rict, jestli Silent Storm, Silent Storm: Sentinels nebo Hammer n Sickle
    KULHY
    KULHY --- ---
    VACA: 2
    VACA
    VACA --- ---
    SID311: tyjo, trochu se bojim že si udělám z ostudy kabát, ale mám děsný nutkání říct: hidden and dangerous ?
    SID311
    SID311 --- ---
    Název hry?

    JORGES
    JORGES --- ---
    SID311: bod
    SID311
    SID311 --- ---
    JORGES: Paranoia?
    JORGES
    JORGES --- ---
    V českých herních časopisech běžela na hru reklama se sloganem: "V tomto vesmíru není nic jako $NAZEVHRY"
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JORGES: BOD
    JORGES
    JORGES --- ---
    AVATAR: Fade to black
    SID311
    SID311 --- ---
    AVATAR: Bod
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ... dle popisu
    Jaky nazev mela jedna z prvnich 3d her, ktera se snazila navazat na slavneho 2d predchudce. Hra mela na svou dobu ohromny hype, ale nakonec u hracu prilis neuspela.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: syndrome ofc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SID311: bermuda syndrom
    SID311
    SID311 --- ---
    Název hry?

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KULHY: vsak koukam, proto to zminuju. V princovi jsem mel rekord 23 minut, jsem magor uz od mala :)
    KULHY
    KULHY --- ---
    AVATAR: Porad mi prijde, ze se na tu hru koukas optikou hrace po 50 dokoncenich. Vzpomen na prvni hru. Jinak chapu obsesi Another World — pro me to taky byla (po rozehrivacim Prince of Persia) TA prvni hra, kdy mi padla celist. Intro jsem ukazoval na nasi 286 kazdemu kdo prisel na navsetevu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam