• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    XAKROO: Bloodlines?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Nikdo? Tak hra se jmenuje Seek and Destroy.
    Náhradní otázka
    Poznej hru podle nepřítele clanu Nosferatu
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    GANDHI:
    Taky ne. Má to stejný pohled přímo zvrchu, ale tady šlo rotovat do stran.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SWIV?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Ani jedno pánové, můžete znovu, jste blízko.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    XAKROO: return fire
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    XAKROO: desert strike?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: sry za plevel, možná to bylo v 97 (tenkrá jeden rok jakoby trval nějak dýl:)
    protože tenkrát už pro mě byla modla gta1, ale to už běželo na kompu ke kterýmu já jsem měl v tý době omezenej přístup..
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    VACA:
    Já chápu, já se učil anglicky z adventur, tehdy push a pull byla moje noční můra.
    VACA
    VACA --- ---
    XAKROO: ps: střílečka to asi fakt nebyla nic moc. Ale já jsem to vyhandloval od spolužáka někdy v roze ca 98, což už byly řádově lepší hry.. Ale počítač ke kterýmu já jsem v tý době měl přístup... Inu, pro mě to tenkrát byla dobrá střílečka. Rozhovory pro mě v tá době byly moc "akademický" rozuměl jsem asi tak každý pátý slovo v textu, takže jsem se tim nezabejval. A tedy to RPG pro mě bylo uplně nehratelný:D
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Poznej střílečku podle výřezu
    VACA
    VACA --- ---
    XAKROO: BOD

    Je to tvoje:)
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    VACA:
    Ta vpravo je Traffic Department 2192.
    Nakonec se mi rozsvítilo až jsem si všiml té Velasquezové, střílečka nebyla nic moc, ale ty rozhovory byly zajímavé.
    VACA
    VACA --- ---
    KAOZZ: jj je to tak, máš pravdu. Já jsem ho měl označenej ale asi jsem nepotvrdil selekci. Tak můžeme ještě zkusit jestli do 10ti dopoledne uhádne někdo tu pravou (která je podle mě i jednodušší).
    Když ne, tak předám štafetu dálším.
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    VACA: Mám obavy, že u krabice vlevo jsi přehlédl název hry v druhém odstavci... :)
    VACA
    VACA --- ---
    *stačí uhodnout jednu
    VACA
    VACA --- ---
    (* sory musel jsem to v první minutě repostnout protože mi tam utekl jeden malinkatej název:)

    VACA: sry měl jsem nějakou práci. Takže zadní strana krabic snad bude pro mnohé lepší nápověda. Je to teda trochu tapeta aby se to dalo přečíst, tak sory:



    Teda když si teď sám čtu ten popisek, tak mám chuť si tu hru vlevo po 20+ letech znovu zahrát. Tenkrát sem z toho nebyl moc moudrej, tuna textu kterýmu jsem nerozuměl... Hrál jsem spíš tu na pravo, to byla v podstatě jednoduchá top down střílečka kde člověk nemusel rozumět jediný slovo... :D
    VACA
    VACA --- ---
    Zadání přišlo jako na zavolanou, právě jsem totiž doma při úklidu našel tyhle dve krabicovky z roku 94:


    Stačí když uhodnete jednu z nich. Případně později dám zadní stranu krabic:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam