• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    slubovana nahradna otazka:
    V ktorej hre sa nevyhnete tomuto screenu:
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    TRAGED: To mas ako ked sa klub o DOOMe zmenil na klub o urinoterapii :D. Hadanie viazne, tak mi nevadi trochu gaychatu...
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    Tak posledny hint:
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRAGED: 2. února 2022 v 6:09 ráno.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kdy přesně se to tu překlopilo do nostalgia gaychatu?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AZRAEL: mela dva looky. V prologu dostala volbu, ze jestli chce navazat na svuj stary pribeh nebo jestli bude chtit zacit odznova. Podle toho mela look podobný Dreamfallu, tem s ruzovym trikem, nebo druhy, kde mela vlasy nahoru a takové splývavé oblečení
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    tak som si pomylil Kiana a Rezu. Reza bol frajer Zoe, no vztah som zachranil a Zoe skoncila tehotna :D
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    GREAT_R: to znie dost haluzne. no ja som ten problem nemal kedze som nehral tu druhu verziu :). To ze rozhodnutia z prologu ovplyvnuju vyzor Zoe som vobec nevedel, pamatam si akurat ze tusim si clovek na zaciatku vyberal ci mala robit pre korporat alebo maleho zamestnavatela atd. Mam dalsi dovod si to zahrat :D. S Rezovymi volbami som bol celkom spokojny, ale pokazil som take tie eventy, ktore rozhodovali o osude vzburencov, takze dopadli dost zle, to by som uz teraz zahral lepsie...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AZRAEL: já měl s Rezovým obličejem problém. Ten starší byl podrobnější jeho vzhledu v dreamfallu, kde působil jako good guy/catalyst character. Zatímco ten pozdější obličej byl dost antagonist. Dost to ovlivňovalo, jaká rozhodnutí jsem kolem něj dělal. Líbilo by se mi, kdyby rozhodnutí v prologu mohly ten obličej ovlivnit stejně jako mohly ovlivnit Zoenin vzhled v Praze.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    cas na hint: jedna sa o PnC, hra ma silne ekologicke posolstvo a prominentnu ulohu hra cestovanie v case. Je to jedna z prvych hier, ktorymi sa zacalo zlate obdobie nemeckeho Deadalicu.

    dalsi hint bude obrazok s druhou hratelnou postavou a ked potom nic, tak zadam nahradnu.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    GREAT_R: ja som hral tu final cut verziu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AZRAEL: Chapters má navíc víc verzí - já hrál dvě a třeba Reza měl úplně jiný obličej...
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    tolik nostalgie kolem Abuse sem tady mezi veterany PC her necekal, neda se nic delat, je cas si to po mnoha letech zahrat znova.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    tak jedna romantika :)
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    GURBON: nj nedavno som si dal celu sagu, ale Chapters som dost domrvil takze si to este niekedy dam znovu :D
    GURBON
    GURBON --- ---
    AZRAEL: to bylo rychlejsi nez jsem cekal :) zadavas
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    GURBON:The longest Journey
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nazev hry?
    GURBON
    GURBON --- ---
    Vubec nejlepsi na Abuse bylo hrani stylem, ja budu behat, ty budes strilet. Takhle jsme to na zakladce dohrali. Sam bych to tehdy neuhral ani omylem.
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    JAACOB:
    Taky. S tím jak tam byla hromada zbraní, munice, druhů nepřátel a suprově udělané tlačítka či triggery různých eventů, hromady zdí, a v super grafice tak komunita hráčů k tomu udělala hromady nových map. Tohle by se mělo ukazovat všem začínajícím vývojářům her. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam