• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAVESADEPoznej PC HRU podle hlášky, popisu, detailu, obrázku, čtyř pixelů nebo barevného kolečka
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    AZRAEL: Úplně od boku střelím Bacon? :)
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    AZRAEL: bod
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    V ktorej hre je hint/objective system spracovany tak ze, hrdina si prilozy k uchu slaninu, cim zavola hlavu svojho mentora, ktora sa z ucha vystrci?
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    SID311: dohral som to, ale vobec som z toho nemal radost, nesadol mi humor ani pribeh a na moj vkus som musel moc krat pouzit navod :(
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    SID311: no ja som zadaval the dig uz trikrat :D, ked chce clovek dat nieco znamejsie aby bola aj sanca uhadnut, tak je opakovanie asi nevyhnutne
    SID311: bod
    SID311
    SID311 --- ---
    Taky dobrá adventura, taky na mobilu.

    Od samotného Rona Gilberta, dokonce se mi líbíla víc než poslední Monkey Island.
    SID311
    SID311 --- ---
    AZRAEL: Jasně

    (a dívám se do historie, že už jsem to cca před dvěma lety zadával :D)
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    SID311: ill bite :D, Thimbleweed park
    SID311
    SID311 --- ---
    Ale tahle diskuze je pro tento klub poněkud off topic, tak abych to vrátil k tématu:

    Název hry?

    SID311
    SID311 --- ---
    UNREALONE: Hry od Wadjet Eye na mobilu zřejmě nejsou, ale dívám se, že na play store jsou Kathy Rain a Wispers of a Machine, které jsou adventurám od Wadjet Eye dost podobné (stylem i kvalitou).
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    UNREALONE: dracia historia nie je upne marna a podporuje ju scummvm
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Hlavně mi šlo o to aby to šlo hrát na mobilu...doháním staré DOSové resty na DOSboxu a Scummvm pro Android.

    Full throttle si vybavuju to bylo asi dobrý.
    Ještě mě napadá Prisoner of Ice.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    a cely katalog Wadjet Eye Games je pokladnica adventurnej tvroby :D
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    UNREALONE: Ked si este nehral tak urco Day of the Tentacle a Full Throtle, to su lucasacke klasiky
    GURBON
    GURBON --- ---
    UNREALONE: urcite serie Broken sword
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Díky kouknu na to.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Nebal bych se doporucit neco hratelnejsiho, novejsiho, ale v klasickem kabatku: Gemini Rue a ted novej Hob's Barrow.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    UNREALONE: Simon the Sorcerer, ale nevím, jestli je kompatibilní.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Btw doporučili byste mi nějakou adventuru (ideálně kompatibilní se Scummvm)? Chtěl bych něco podobného jako Indy, Kyrandia, atd. Říkal jsem si že bych zkusil Dig, Monkey Island nebo něco podobného.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    AZRAEL: heh na to jsem teď koukal když jsem hledal co budu hrát. Stáhnul jsem Scummvm pro Android a teď jsem na tom dohrál Indiana Jones and the Fate of Atlantis. Do mobilu ideální! Občas jsem teda musel sáhnout k nápovědě a na mobilu není všechno vidět jako na monitoru, ale jinak boží!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam