• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISFenris
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    FENRIS: vyfiltruju krajinky a zradylko a jsi muj oblibenej instantni fotograf! :D
    PHOB
    PHOB --- ---
    si te zkusim na instagramu najit :)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    muj instagram:
    jakub_kucera - Instagram Photo Feed on the Web - Gramfeed
    http://www.gramfeed.com/jakub_kucera



    ---
    klub - [ instagram ]
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    FENRIS: se zpozdenim, ale me se naopak libi veci, co presahuji danou vec (filozoficky i takhle fyzicky). vzbuzuje to obecne fantazii a pokracovani, kamsi... libi se mi, kdyz to neni placnuty na stred s peclivym dohledanim okraju. Ale je videt, ze to je vec nazoru.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    FENRIS: je to hezke, nic takoveho bych nikdy nevyrobila, presto mi prijde zvlastni ta cast s "bells, timer a about", vypada nejak umele nalepena a ty tecky na koncich nejak precnivaji. Jinak jsem ale dostala strasnou chut na pernicky a cukrovi:D
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    FLYBOJ: dik :)

    PHOB: ztracis s tvarama? rozveď to :)
    PHOB
    PHOB --- ---
    FENRIS: to vypada jako zajimava appka :). je skoda, ze ten pernik je prapodivne stinovany a trosku se na nem ztracim s tvarama :)
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    FENRIS: pekny, k nakousnuti;)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    tak sme ve studiu dotahli nasi vanocni mini appsku pro android tak se na ni muzete mrknout :)

    https://market.android.com/details?id=air.com.siliconjelly.gingerbells

    SYKES
    SYKES --- ---
    FENRIS: já ti nevím. Kiev ve mě vzbuzuje pocit nezničitelnosti a věčnosti, tahle lehce naivní kresba mi k tomu úplně nesedne. Takové detaily jako žaluzii závěrky na filmové kazetě pomíjím :)
    PHOB
    PHOB --- ---
    magi ma asi pravdu, pres ten nakrcnik to je fakt divne... :/
    jinak motiv super :)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    nastesti tu technologii tisku a vicemene i format nemusim resit :D to, pokud to vyberou, si uz vyresej oni..
    me se to teda takhle libi a udelal sem to naschval ale chapu te jak to myslis :) dik
    MAGI
    MAGI --- ---
    FENRIS: přijde mi škoda, že ten motiv uplně ignoruje tvar podkladu.
    A taky se na tom nákrčníku(pánské triko)bude možná barva chovat jinak než na zbytku trika, pravděpodobně se bude víc roztejkat a bude vypadat tmavší :).
    Motiv se mi líbí, ale úplně ne na tričku
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    muzete hlasovat :)
    my camera T-shirt Design by Fenris from Design By Humans
    http://www.designbyhumans.com/vote/detail/92511


    ZACK
    ZACK --- ---
    LOJZA: To si myslim docela vypichnul obecne Fenrisuv "problem", vyrazne vetsi duraz na detaily nez na celek, kterymu casto nedrzi pohromade. Nekdy je to videt na anatomii, nekdy na stinovani a perspektive. Ono i to "mrdam na nohy" odkazuje timhle smerem.

    ARAON: Coz Fenris neni.
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    Souhlas se Zackem. Ať na to koukám, jak chci, s tímhle postojem by okamžitě kecnul na zadek, nindža nenindža :/ IMHO důraz na těle, které velmi dobře přitahuje pozornost, a nohy dolepeny později, aby tam nějaké byly...

    Což nesnižuje skvělou práci na detailech, barvy a dobrou vykreslenost a dynamiku některých částí, pokud se vytrhnou z celku (hlava, předloktí...).
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZACK: Takhle "rezignovat na anatomii" si může dovolit jen někdo, kdo jí má zmáknutou. ;-)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    OMN má sice pravdu, ale mě to třeba vůbec neruší.
    OMN
    OMN --- ---
    je super, ale ta prava noha je spatne...leda ze by ji mel zasouvaci do tela
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    Krokodyl je super a s jeho nohama zadnej problem nemam. Naopak se mi ten jeho postoj moc libi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam