• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISFenris
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    a konecne sem si po asi 6ti ltech poridil novej tablet :) ale bude az k vanocum... nekonecna doba.. kazdopadne musel sem vyzkouset, jestli je vsechno oukej a tohle je takovej 20min výsledek...

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    ukol do skoly.. muselo to bejt cernobily
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    spíš pokus než nějaká hlubší myšlenka.. zkoušel jsem si nový techniky postprodukce s matte paintingem

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    je to ilustrace do concept klubu na téma SKIN

    pojmenoval sem ji NIKS (přečtěte ze zadu .))
    neco malo z postupu- http://www.fenrisart.net/illustration/048bs.jpg

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    a este jak vypadaj ve skutecnosti.. :)

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    Už máš svoji placku?
    konečně jsem dodělal sérii placek, kterou jsem už dlouho plánoval :) takže pokud by ste měl někdo zájem a něco vás zaujalo a chtěli udělat radost sobě, nebo někomi blízkému, tak se ozvete :)

    http://shop.fenrisart.net/



    (plánuju další série a pokud bude někdo chtít dostávat aktuální info do pošty napište mi na shop.fenrisart@gmail.com a do předmětu napište "INFO")
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    vcera vecerní rychlovka
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    huhej ted sem se tu prohraboval a nasel jeden svuj starsi prvni pixelart :))

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    můj první "street art" :))
    byl sem požádán abych tak nějak "vyzdobil" trafiku zvenčí.. tohle jsou první ilustrace.. další budou následovat

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    rychlý dobarvení :) docela mě to ba

    LOJZA
    LOJZA --- ---
    FENRIS: Na první pphled opravdu působivé (to šrafování se musím naučit ;)). Na druhý pohled mi nějak nesedí nohy toho phororacotyranotriceratosaura :) Ještě bych si dokázal představit, jak má za tělem tu pravou nohu pozohýbanou, ale jak se zrovna dokázal postavit do téhle pozice, to fakt netuším :) BTW: Stehýnka umíš dobře - ale levá noha mi krutě připomíná toho městského androida z komiksu, cos kreslil nedávno ;)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    naka nesni cmaranice

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    po delsi dobe zas nejaky cmarando

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    občas sem si zarelaxoval nad tabletem a nakonec z toho vylezlo tohle
    (tutoš: http://www.fenrisart.net/illustration/046bs.jpg )

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    jedna včerejší noční rychlovka
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    jedna cca30 minutova skica... bublinu si doplňte :)

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    ten čas hrozně letí. jsem myslel že jsem sem dával něco nedávno a vono už to nějakej ten pátek bude.. tak jsem zas něco spáchal :) je to taková víkendová čmáranice tak to berte trochu s nadhledem
    tu dvě skicy:

    skica 01
    skica 02





    FENRIS
    FENRIS --- ---
    eště něco... jsou to omalovánky pro děti.
    Develperský projekt rezidenčního bydlení v Hradci Králové - Nové Farářství... výběr z několika ilustrací ..fakt mě to dost bavilo :)
    na každé ilustraci bylo nutné zachovat motiv okna který maj v logu

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    tak sem se po dvou měsících prázdnin vrátil zpět do reality :)) pak kdyžtak pastnu nějaký fotky teda pokud to někoho zajimá

    no a zatim nějaký zas ty kresby a ilustrace :)
    a k tomu nějaký ty SKICY co sem tak naskenoval v bloku :)

    Jedna strana jídelního lístku na pizzu. nakonec to jako kšeft nevyšlo (takže sem to úplně nedotah), ale nijak moc mě to nemrzí, fakt mě to bavilo a hodí se mi to do portfolka, tak kdyby měl nějakej majitel pizzerky zájem tak se mužem domluvit :)



    tohle je ilustrace do jednoho jako by školního časáku na téma "neobjevené kmeny"



    a pexaso :)

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    tak este kofola plakat pro drawce

    neni to zadná finál verze. bylo to myslený jako návrh konceptu, proste ukázat svůj "styl".. aspon tak sem to chápal :)
    zadani sem dostal celkem presný, rámeček, co tam ma bejt za ilustrace atd.
    dostal sem na to 4h takze celkem hoňka



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam