• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISFenris
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    FENRIS: Torri Amos pred par lety ... ten bych bral vetsi na zed by se hodil :)
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    FENRIS: mas svuj styl, chlape. pekny. jen by me zajimalo, kam ze to chodis, ze tam posedavaj takovyhle zensky s "nastavcema na cigara". :-)
    ISIS
    ISIS --- ---
    FENRIS: mne tam nesedi zas perspektiva.. jakoze kdyz se na to podivam, tak me prasti do oka a odvede pozornost. jinak by se mi to moc moc libilo! ale takhle na to porad musim koukat a rikat si "jejdajejda" .(
    MAGI
    MAGI --- ---
    FENRIS: máš novej ideál krásy?? :)
    NILOR
    NILOR --- ---
    FENRIS: wáááauuuuuuu brďo :) megozní
    PHOB
    PHOB --- ---
    FENRIS: tohle je hodne povedena prace, to bych si dal i na zed :) obrazy sice trosku odvadi spolu se slecnou pozornost, ale libi se mi to fakt moc
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    volný čas v zimě travim po kavarnach a tak si skicuju a skicuju a poskladal sem to dohromady v jednu ilustraci

    FENRIS
    FENRIS --- ---
    KJON: dik :)
    MOREEN: je to mozny, vsechny tyhle postavicky sou vicemene stejny :D
    MOREEN
    MOREEN --- ---
    FENRIS: baba parádní... hm, možná jen moje iluze, nebo jsem něco podobnýho už viděla? Lara Croft v jednom komixu má stejný tělo... i ty přesky a kraťásky... asi možná kec, ale na první pohled se mi vybavil ten komix. :-)))))
    KJON
    KJON --- ---
    FENRIS: Hola, hlásím se tu jako jeden z obdivovatelů tvé tvorby. Všechno naprosto úžasný.
    ZACK
    ZACK --- ---
    FENRIS: ale tak ti zas nemusime pokazdy pripominat, ze to je porad cross gits a mgs :)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    wau tak dik, to me tesi ze se vam tohle FENRIS libi, vecinou se na tyhle mi concepty tu na nyxu netvarite, o to vic me to tesi ))
    NILOR: to je marta to zeleny? :D ne

    tak teda dik za ohlasy )
    PHOB
    PHOB --- ---
    FENRIS:ten je naprosty krutor :)

    FENRIS: a tohle se Ti fakt povidlo, jen tak dale chlapaku :)
    moc se mi libi drzeni zbrane ladnyma prstickama :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    FENRIS: konecne biatch! :D
    DAVIDE
    DAVIDE --- ---
    ses skvelej! vsechno supr. nejvic se mi ale libi ten napad s tou maskou co ma ta priserka :-) to aby nekoho jeste vic vylekala?
    ZACK
    ZACK --- ---
    FENRIS: slusny, ocividne to jde i bez mutaci a vykloubenych kycli ... osobne me dostavaj ty roztomily faldiky, to je dobry detail
    NILOR
    NILOR --- ---
    to je marta ?? pěkné pěknéé :D D
    ISIS
    ISIS --- ---
    jak tam neni pozadi ,tak to vsecko vypada mnohem lepe ! :)
    ten horni je paradni, ale nohy /od kotniku niz/ si aspon naznacit mohl..
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    FENRIS: tak tohle je úžasný....hlavně to jak má pouzdro na meč na noze...paráda....a ty linky...já to žeru
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    Tohle sou vsechno takovy nočni naladovky, kdyz neni co delat :)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam